Щорічно, на початку навчального року, відбувається посвята новоприбулих учнів у звання ліцеїста. Сьогодні у актовій залі ліцею було організовано урочисте свято з цієї нагоди. До нас завітали вельмишановні гості з Тернополя. З присутніх були представники політичної партії “Удар” Віталія Кличка, які приємно здивували ліцеїстів та викладачів. Від імені Віталія Кличка було нагороджено ученицю четвертого курсу, […]

Щорічно, на початку навчального року, відбувається посвята новоприбулих учнів у звання ліцеїста. Сьогодні у актовій залі ліцею було організовано урочисте свято з цієї нагоди. До нас завітали вельмишановні гості з Тернополя. З присутніх були представники політичної партії “Удар” Віталія Кличка, які приємно здивували ліцеїстів та викладачів. Від імені Віталія Кличка було нагороджено ученицю четвертого курсу, Ковальчук Зоряну, як переможця першого етапу конкурсу «Посміхнись майбутньому!» серед учнів 10-11 класів Тернопільської області. Ми щиро вітаємо Зоряну, яка, своєю працею, вкотре переконала нас, що посмішка – це один з головних чинників нашого життя, який дарує людям щастя та тепло.
Щодо ліцеїстів нового набору, ми впевнені у тому, що вони не пошкодують на визначальний крок – навчатися в нашому ліцеї. Хочеться побажати їм, щоб кожний ліцейний день був святом, щоб вони знайшли тут справжніх друзів, які завжди і у всьому будуть підтримувати один одного, щоб розкрили свої здібності й таланти, а також, щоб не забували стіни ліцею і згадували ці дні з посмішкою! Отож, успіхів вам, взаєморозуміння, радості і перемог!