З нагоди професійного дня працівника освіти 2 жовтня 2011 року, сьогодні у ліцеї відбулось урочисте свято.    Учні намагались створити найбільш радісну обстановку для учителів. Був змінений розклад дзвінків, тому всі пари завершились о 12:15, а вже о 12:30 розпочалась урочиста частина свята. У актовій залі був представлений концерт, організовано різноманітні конкурси, приємні несподіванки, співи та […]

З нагоди професійного дня працівника освіти 2 жовтня 2011 року, сьогодні у ліцеї відбулось урочисте свято.    Учні намагались створити найбільш радісну обстановку для учителів. Був змінений розклад дзвінків, тому всі пари завершились о 12:15, а вже о 12:30 розпочалась урочиста частина свята. У актовій залі був представлений концерт, організовано різноманітні конкурси, приємні несподіванки, співи та розваги. Також було вручено звання Супервчителя – Аврамишину Анатолію Миколайовичу та Супервчительки – Савіцькій Людмилі Василівні! По завершенню свята, і учні, і учителі поласували солодощами, пожартували, поділились враженнями та побажаннями). Сподіваємось, ми подарували хороший настрій та незабутнє свято!)

Ще раз Вітаємо наших Вельмишановних Учителів з їхнім професійним днем, Днем Учителя!