Завтра, у четвер, відбудуться Осінні Рекреації. У ліцеї проведуть лише 1 і 2 пари. О 12:00 год всі вирушають на г.Воловиця, де буде організовано забави, ігри та різноманітні конкурси. Між собою змагатимуться чотири команди: команда учнів, учителів, поляків та батьків. Сьогодні класні керівники провели інструктажі щодо збереження навколишнього середовища. Отож, просимо усіх з’явитися в ліцей […]

Завтра, у четвер, відбудуться Осінні Рекреації. У ліцеї проведуть лише 1 і 2 пари. О 12:00 год всі вирушають на г.Воловиця, де буде організовано забави, ігри та різноманітні конкурси. Між собою змагатимуться чотири команди: команда учнів, учителів, поляків та батьків. Сьогодні класні керівники провели інструктажі щодо збереження навколишнього середовища. Отож, просимо усіх з’явитися в ліцей у спортивні формі та мати з собою власні продукти харчування. Запрошуємо охочих !