У п’ятницю, 16 вересня, відбулися вибори президента Ради Елітної Молоді 2011-2012 навчального року. У голосуванні взяли участь як учні, так і учителі. Кожен кандидат, у переддень до виборів, виступив зі своєю програмою та запропонував свої зміни щодо покращення умов навчання. За результатами виборів Ковальчук Зоряна набрала 84 голоси (64%), Бобровський Валерій – 28 голосів (21%), […]

У п’ятницю, 16 вересня, відбулися вибори президента Ради Елітної Молоді 2011-2012 навчального року. У голосуванні взяли участь як учні, так і учителі. Кожен кандидат, у переддень до виборів, виступив зі своєю програмою та запропонував свої зміни щодо покращення умов навчання. За результатами виборів Ковальчук Зоряна набрала 84 голоси (64%), Бобровський Валерій – 28 голосів (21%), Малісевич Тетяна – 11 голосів (8%), Щербатко Юлія – 6 голосів (5%) та Будаковська Тетяна – 2 голоси (2%).
Отож, Вітаємо президента РЕМ ученицю 42 групи, Ковальчук Зоряну!