Доброго дня всім! Хочемо Вам трохи розповісти про перший дзвінок. Отож, всім обов’язково знати те, що розпочнеться дійство о 9:00, тому якщо можете, то переказуйте це всім своїм колегам, однокласникам і однокласницям. Після святкування відбудеться урочистий перший урок нового 2011/2012 навчального року, тема якого “Україна – наш спільний дім”. Ми дуже надіємось, що на цей […]

Ми дуже надіємось, що на цей урок буде запрошено гостей з міста або навіть з району.

Після нього учні розійдуться по своїх класах і, що важливо, прослухають декілька звичайних уроків. На жаль, розклад ще не складено, тому не відомо, які саме будуть уроки. Звичайно ні в кого ще немає підручників, тому бажано з собою взяти зошити і ручку.

Цього року до ліцею прийшло 52 нових учнів на базі дев’ятого та сьомого класу. Ліцеїсти першого курсу створили групи філологічного та математичного профілів, а учні третього курсу – філологічного та правничого.

Здається, всі основні новини вже написані, тому дозволю собі відхилитися від основної теми і додати трохи від себе. Ліцеїсти, ті, що вже встигли зарекомендувати себе і ті, перед якими лише відкриваються двері цього навчального закладу, хочеться, щоб Ви свідомо поставились до навчанню тут, щоб Ви захищали права та інтереси ліцею будь-де і за будь-яких обставин, хочеться, щоб Ви пам’ятали його від першого уроку і до кінця життя.

Адже ліцей – це не просто навчальний заклад, ліцей – це одна велика сім’я, в якій кожен підтримує і цінує свого брата, сестру і кожного з батьків.