Шановне панство, вибачте що із запізненням, але все ж таки хочеться трохи розповісти про XXVI обласні геологогеографічні змагагння. Зразу хочу зазначити, що команда кременецького району, яка складалася з учнів нашого ліцею, виборола І загальне місце, з чим ми нас вітаємо 🙂 Погода була відверто проти проведення замагань бо тільки ми приїхали було мокро і сиро. […]

Шановне панство, вибачте що із запізненням, але все ж таки хочеться трохи розповісти про XXVI обласні геологогеографічні змагагння. Зразу хочу зазначити, що команда кременецького району, яка складалася з учнів нашого ліцею, виборола І загальне місце, з чим ми нас вітаємо 🙂 Погода була відверто проти проведення замагань бо тільки ми приїхали було мокро і сиро. До вечора земля підсохла і здалося, що дощу вже не буде… Але це тільки здалося. Приблизно в третій годині ночі почався дощ і тривав до години першої дня. Через ці вибрики матінки природи основні види змагань відмінили і в цей же день відбулось закриття змагань. Дуже шкода звичайно, що так сталося, але ми раді нашому результату і надіємось на наступний рік підтвердити його.
Учасники команди кременецького району:

• Якимчук Сергій (капітан)
  • Бочелюк Олександр
  • Ворочук Назар