Хоч із запізненням, але все ж таки хочеться розповісти про випускний для учнів 11 класу, тобто 41, 42 та 43 груп. Як і на останньому дзвінку, тут було багато і сліз, і радісних посмішок. Дехто з радістю закінчив одинадцятий клас і просто мріє швидше втекти з ліцею, і з гідністю вступити в доросле життя, а […]

Хоч із запізненням, але все ж таки хочеться розповісти про випускний для учнів 11 класу, тобто 41, 42 та 43 груп. Як і на останньому дзвінку, тут було багато і сліз, і радісних посмішок. Дехто з радістю закінчив одинадцятий клас і просто мріє швидше втекти з ліцею, і з гідністю вступити в доросле життя, а дехто, навпаки, з радістю вчився би в ліцеї ще декілька років. Не буду розповідати як добре в ліцеї і як важко його покидати, бо ті, хто тут вчився й так це знають, а тим, хто тут не вчився, напевно, й не цікаво буде це читати.

Цього року в нас є 6 медалістів, з них п’ятеро золотих. Ми гордимося ними і бажаємо їм впевненості на ЗНО і удачі при вступі до ВУЗу.
Із золотими медалями ліцей закінчили:

• Дехтярук Оленка (42 група)
  • Кравець Марійка (42 група)
  • Краснодемська Іра (41 група)
  • Михальчук Галя (43 група)
  • Чечурін Іван (43 група)

Зі срібною медаллю ліцей закінчила лише одна випускниця:

• Савіцька Оксанка (42 група)

Read the rest of this entry »