У п’ятницю, 27 траваня, відбулося святкування останнього дзвінка для учнів ліцею. Було багато пролитих сліз і використаних серветок, але разом з цим було й багато усмішок. Як завжди, випускники пускали в небо повітряні кульки. А класні керівники випускних груп, за традицією, годували своїх учнів кашею. Як і кожного року, купа часу пішло на нагородження грамотами […]

У п’ятницю, 27 траваня, відбулося святкування останнього дзвінка для учнів ліцею. Було багато пролитих сліз і використаних серветок, але разом з цим було й багато усмішок. Як завжди, випускники пускали в небо повітряні кульки. А класні керівники випускних груп, за традицією, годували своїх учнів кашею. Як і кожного року, купа часу пішло на нагородження грамотами і цінними подарунками ліцеїстів, що брали участь в олімпіадах, змаганнях та різних конкурсах. Насправді, важко розлучатися зі всіма вчителями і друзями (саме друзями, а не однокласниками або якось інакше). Я думаю, що вже ні для кого не секрет, що ліцеїсти – це одна велика сім’я, і прощатися з ними, навіть на літо, дуже важко.