Від 21 квітня 2011 року учні Кременецького ліцею дружно йдуть на Пасхальні канікули! Отож у вас є цілий тиждень, щоб перепочити та набратися сил перед останнім ривком, від якого залежатимуть усі оцінки! Адже скоро наші одинадцятикласники писатимуть Державну підсумкову атестацію  та здаватимуть незалежне оцінювання і тому їм потрібен коротенький перепочинок! Після смачненької паски та ковбаски […]

Від 21 квітня 2011 року учні Кременецького ліцею дружно йдуть на Пасхальні канікули! Отож у вас є цілий тиждень, щоб перепочити та набратися сил перед останнім ривком, від якого залежатимуть усі оцінки! Адже скоро наші одинадцятикласники писатимуть Державну підсумкову атестацію  та здаватимуть незалежне оцінювання і тому їм потрібен коротенький перепочинок! Після смачненької паски та ковбаски усі дружно 28 квітня приходять знову на навчання!

Веселої Пасхи!