Давно про олімпіади не було новин. 20 березня вже розпочинається четвертий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. За даними сайту osvita.ua участь приймає близько двох з половиною тисяч учасників. Серед них і двоє учнів ліцею: Настя Козачук (11 група) і Мар’яна Балтаг (22 група) будуть представляти наш навчальний заклад і область на олімпіадах з географії та економіки відповідно. […]

Давно про олімпіади не було новин. 20 березня вже розпочинається четвертий етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. За даними сайту osvita.ua участь приймає близько двох з половиною тисяч учасників. Серед них і двоє учнів ліцею: Настя Козачук (11 група) і Мар’яна Балтаг (22 група) будуть представляти наш навчальний заклад і область на олімпіадах з географії та економіки відповідно. Бажаємо їм гарної підготовки (яка вже, мабуть, почалась дуже давно) і успіху на змаганнях.

Read the rest of this entry »