Сьогодні в актовому залі Кременецького ліцею відбувався захід вшанування пам’яті Лесі Українки, присвячений 140-річчю з її народження. Учні 33 групи, які були організаторами свята, підготували цікавий виступ для ліцеїстів та гостей, серед яких був відомий дослідник творчості українських письменників та поетів (який вже бував у ліцеї на 106-річчі Уласа Самчука) Гаврило Чернихівський, який знову розказав […]

Сьогодні в актовому залі Кременецького ліцею відбувався захід вшанування пам’яті Лесі Українки, присвячений 140-річчю з її народження. Учні 33 групи, які були організаторами свята, підготували цікавий виступ для ліцеїстів та гостей, серед яких був відомий дослідник творчості українських письменників та поетів (який вже бував у ліцеї на 106-річчі Уласа Самчука) Гаврило Чернихівський, який знову розказав багато цікавих історій з дослідження біографії Лариси Косач.