І семестр 2020-2021 навчального року

11 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1 Хімія Укр.мова Геометрія  Укр.література  Англ.мова
2 Програмування  Укр.мова  Геометрія Укр.література  Англ.мова
3  Історія України Мистецтво Інформатика  Фізика  Біологія
4  Всесвіт.історія  Алгебра  Інформатика  Фізика  Біологія
5  Фізика  Алгебра  Фізкультура  Алгебра  Географія
6  Фізика  Христ.ет./Осн.здор.  Фізкультура  Геометрія  Географія
7    Зар.література   Хімія   Математика (спецкурс)
8    Зар.література   Хімія    
9          

12 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1  Географія Алгебра Фізика Біологія  Всесвіт.історія
2 Географія Алгебра Фізика Біологія  Англ.мова
3  Укр.мова Хімія Англ. мова Геометрія Нім.мова
4 Укр.мова  Хімія  Англ. мова  Геометрія  Нім.мова
5 Англ.мова Христ.ет./Осн.здор.  Історія України  Укр.мова  Укр. література
6  Англ.мова  Польська мова  Історія України  Укр.мова  Укр. література
7  Зар.література  Фізкультура   Укр.література Інформатика
8 Зар.література Фізкультура      
9          

13 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1  Укр.література  Укр.мова Біологія Геометрія  Англ.мова
2 Укр.література  Укр.мова Біологія Геометрія Всесвітня історія
3  Англ.мова Фізкультура  Зар.література  Хімія   Укр.мова
4  Англ.мова (нім.) Фізкультура  Зар.література  Хімія  Укр.мова
5 Інформатика Алгебра Англ.мова  Історія України  Нім.мова
6  Фізика Алгебра Англ.мова  Історія України  Нім.мова
7 Фізика Христ.ет./Осн.здор.  Укр.література  Польська мова  Географія
8          
9          

21 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1  Фізика Зар.література Англ.мова/ Фізкульт. Геометрія  Біологія
2  Фізика  Зар.література Англ.мова/ Фізкульт. Геометрія  Біологія
3  Програмування Математика (спецкурс)  Фізкульт./Англ.мова  Всесвітня історія Хімія
4  Історія України Мистецтво Фізкульт./Англ.мова  Правознавство  Хімія
5 Укр.література  Хімія  Географія Укр.мова Алгебра
6 Укр.література  Алгебра  Біологія Укр.мова Математика (спецкурс)
7    Алгебра  Фізика  Інформатика  
8     Фізика (спецкурс)  Інформатика  
9          

22 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1  Біологія Фізкультура Алгебра Хімія Укр.мова
2  Біологія Фізкультура Алгебра Хімія Укр.мова
3 Фізика Англ.мова/Нім.мова Укр.література Англ.мова Геометрія
4 Фізика Англ.мова/Нім.мова Укр.література Англ.мова Геометрія
5 Зар.література Укр.мова Всесвіт. історія Інформатика  Фізика
6 Зар.література Укр.мова Правознавство Польська мова Англ.мова
7  Осн.здор./мистецтво Нім.мова/Англ.мова   Історія України  
8  Географія Нім.мова/Англ.мова   Історія України  
9          

23 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1  Історія України Англ.мова  Укр.мова Нім.мова/Англ.мова  Геометрія
2 Історія України Англ.мова Укр.мова Нім.мова/англ.мова  Геометрія
3  Укр.література Укр.мова  Хімія  Зар.література  Правознавство
4  Укр.література Укр.мова  Хімія  Зар.література  Англ.мова
5  Біологія Фізкультура Алгебра Польська мова  Всесвіт.історія
6 Біологія  Фізкультура  Алгебра Інформатика Фізика
7 Географія Фізика   Англ.мова/Нім.мова  
8 Осн.здор./Мистецтво Фізика   Англ.мова/Нім.мова  
 9          

31 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1 Алгебра Алгебра Геометрія Алгебра Алгебра
2 Алгебра Укр.мова Геометрія Всесвітня історія Алгебра
3 Геометрія Укр.мова Англ.мова  Укр.література  Фізика
4 Програмування Зар.література Англ.мова Укр.література Фізика
5  Громадянська освіта Фізика Хімія Фізика Біологія
6  Громадянська освіта Фізика Хімія  Фізика Біологія
7  Фізкультура Захист України  Інформатика  Географія  Історія України
8 Фізкультура   Інформатика Географія  
9          

32 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1  Мистецтво  Хімія  Фізика Географія Укр.мова
2  Мистецтво  Хімія Фізика Географія Укр.мова
3 Фізкультура/Нім.мова Математика Громадянська освіта  Інформатика/Нім.мова  Всесвіт.історія
4 Фізкультура/Нім.мова Математика  Громадянська освіта  Нім.мова/Інформатика Історія України
5 Нім.мова/ Фізкультура Англ.мова  Укр.мова  Англ.мова Математика
6 Нім.мова/ Фізкультура  Англ.мова  Укр.мова Англ.мова Зар.література
7 Укр.література Польська мова  Біологія  Фізика Англ.мова
8 Укр.література Захист України  Біологія    
9          

33 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1 Правознавство Правознавство Укр.література  Англ.мова  Польська мова
 2 Правознавство  Міжнар.гум.право Укр.література Англ.мова  Всесвіт.історія
3  Укр.мова  Громадян.освіта  Математика  Історія України  Укр.мова
4  Укр.мова  Громадян.освіта Математика Історія України Укр.мова
5 Математика  Фізика  Англ.мова  Географія  Інформатика
6  Історія України  Захист України  Фізика  Географія  Інформатика
7 Програмування  Хімія Фізика  Біологія Фізкультура
8  Програмування    Зар.література  Біологія Фізкультура
9          

41 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1 Фізкультура  Англ.мова Алгебра  Програмування  Хімія
2 Фізкультура  Англ.мова Алгебра  Програмування Хімія
3 Біологія Укр.мова Захист України Укр.література Фізика
4 Біологія Укр.мова  Захист України  Укр.література Фізика
5 Географія Зар.література Геометрія Фізика Всесвіт.історія
6 Інформатика Геометрія Геометрія  Фізика Алгебра
7 Фізика  Алгебра Історія України   Англ.мова Алгебра
8 Фізика  Алгебра Історія України   Біологія
9          

42 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1 Англ.мова Історія України Англ.мова Фізика Нім.м./Інформатика
2 Англ.мова Історія України Англ.мова Фізика Нім.м./Інформатика
3 Математика  Фізика Укр.мова Укр.мова Англ.мова
4 Математика  Фізика  Укр.мова Укр.мова Географія
5 Хімія Біологія  Захист Укр./Нім.м. Всесвітня історія Укр.література
6 Хімія Біологія Захист Укр./Нім.м. Математика Польська мова
7  Укр.література  Мистецтво  Нім.м./Захист Укр. Фізкультура Зар.література
8  Укр.література  Мистецтво  Нім.м./Захист Укр. Фізкультура  
9          

 43 група

  Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1 Математика Фізика Програмування Історія України  Фізика
2  Математика Фізика  Програмування  Історія України  Фізика
3  Правознавство Правознавство  Осн.економіки  Англ.мова  Укр.мова
4  Правознавство Англ.мова  Географія  Англ.мова  Укр.мова
5  Укр.мова Історія України Інформатика Математика Фізкультура
6  Укр.мова Всесвітня історія Інформатика Зар.література Фізкультура
7 Захист України  Біологія Укр.література Хімія  Польська мова
8 Захист України Біологія Укр.література Хімія  
9