12 листопада 2016 р. учнівський і педагогічний колектив ліцею зустрівся із учителем української мови  і літератури із багатопрофільної гімназії № 25 м. Попасна Заіченко Світланою Миколаївною, яка в рамках Угоди про співробітництво між Луганською та Тернопільською областями за проектом  «Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості» перебували на Кременеччині.

Світлана Миколаївна побувала на уроці української літератури в 42 групі (11 клас), який провела Ячменьова О.С.; передала привітання від учнів своєї гімназії нашим ліцеїстам; на зустрічі з педагогічним колективом ліцею розповіла про умови навчання на межі розмежування, познайомилася з організацією навчально-виховного процесу в ліцеї. Учні-екскурсоводи провели для нашої гості екскурсію у літературному музеї «Світлиця Уласа Самчука».

Зустріч була теплою та дружньою.

IMG_5330  IMG_5354