02.11.2017 року у ліцеї  відбувся районного семінару-практикуму учителів суспільствознавчих дисциплін на тему «Сучасні підходи до вивчення  суспільствознавчих дисциплін в контексті Концепції Нової української школи» з метою ознайомлення з можливостями сучасного вчителя, шляхами впровадження  інноваційних форм і методів у навчально-виховний процес, формуванням ключових та предметних компетенцій, громадянської позиції учнів.

На початку семінару директор ліцею Аврамишин А.М. познайомив присутніх із особливостями організації освітнього процесу у навчальному закладі.

Методист із суспільствознавчих дисциплін РМК ознайомила учителів з темою та основними завданнями семінару в контексті Концепції Нової української школи.

Трачук В.М., заступник директора з навчальної (методичної) роботи, презентувала систему роботи з обдарованими учнями методичної комісії учителів суспільно-природничих дисциплін ліцею та розповіла про роль та місце учителів історії та правознавства ліцею в системі позакласної роботи.

Соловей В.Г., кандидат історичних наук, доцент Кременецької ОГПА імені

Т. Шевченка, запропонував учителям сучасні методики з використання елементів мікроісторії та усної історії на уроках у школі.

Семеннюк Л.І., учитель історії ліцею, та Семенюк Б.Д., учитель правознавства, провели методично-практичний модуль, зустрівши своїх гостей у «методичній кав’ярні». Людмила Іванівна провела майстер-клас з питання актуальних аспектів підвищення рівня педагогічної майстерності вчителя у підготовці учнів до ЗНО з історії України. Борис Данилович поділився досвідом своєї роботи щодо використання шляхів та засобів правової освіти учнів у сучасних умовах розвитку суспільства. Майстер-клас Семенюка Б.Д., учителя правознавства і провів тренінгову вправу «Розв’язання правових задач та правових ситуацій на уроках правознавства».

Захід пройшов на високому науково-методичному рівні.