01 листопада 2017 року на базі Кременецького ліцею імені У.Самчука відбулось засідання творчої групи практичних психологів і соціальних педагогів на тему: «Лялькотерапія як метод розв’язання психологічних проблем особистості». Захід підготувала практичний психолог ліцею Свідинська Людмила Миколаївна.

Учасники були ознайомлені з теоретичними засадами цього методу та взяли участь у майстер-класі «Лялька як інструмент роботи з образом «Я», у процесі якого виготовили власну площинну ляльку.

До заходу була підготовлена виставка площинних ляльок, створених учнями ліцею під назвою «Лялькотерапія: зцілення творчістю». До виставки свої роботи підготували учні 8 класів: Кондратюк Алла, Чик Іван, Петручок Ангеліна, Євдокимова Ірина, Гордійчук Софія; учні 9 класів: Білоусевич Юлія, Собчук Тетяна; учні 10 класів: Червінська Анастасія, Федорчук Анатолій, Кочергіна Єва, Ганущак Олександр, Мінчук Ірина.

По закінченню засідання відбувся обмін враженнями учасників та рефлексія.