29 жовтня 2015 р. у ліцеї відбулося заняття школи педмайстерності учителя географії та основ економіки Козачук О.О. з проблеми «Робота з обдарованими учнями у процесі вивчення географії та економіки».

Методист відділу освіти Лисик Раїса Костянтинівна познайомила учителів із питанням економічної освіти учнів у сучасних умовах розвитку суспільства засобами інноваційного навчання.

Трачук В.М., заступник директора ліцею з навчально-методичної роботи, ознайомила присутніх із системою економічної освіти у ліцеї.

Оксана Олексіївна підготувала презентацію про свій досвід роботи з обдарованими учнями і провела заняття з учителями  в інтерактивному режимі організації навчально-пізнавальної діяльності  з економіки, який використовує у роботі з учнями. Запропонувала вчителям форми роботи, при яких усі учасники навчального процесу взаємодіяли між собою, обмінювались інформацією, спільно розв’язували проблеми, моделювали ситуації. Зокрема, використала такі форми роботи: парно-інтерактивну, кооперативно-групову, дискусійно-інтерактивну, рольову гру. Учасники модельованого уроку були досить активними на занятті. Учитель досягла поставленої мети  і довела, що використання інтерактивних методів сприяє розвитку творчої особистості.

IMG_5409IMG_1740

IMG_1749 IMG_1753  IMG_5401