Участь педагогів ліцею у районному етапі конкурсу «Вчитель року 2013»

IMG_7592У грудні 2013 р. у районному етапі конкурсу професійної майстерності взяли участь директор ліцею Аврамишин Анатолій Миколайович та учитель світової  літератури Мельник Тетяна Анатоліївна.

Анатолій Миколайович презентував досвід управлінської роботи з педагогічним та учнівським колективами у ліцеї як школі нового типу, що забезпечує високі показники у вихованні творчої особистості. За підсумками у номінації «Директор школи» досвід своєї роботи він буде представляти на обласному етапі конкурсу.

Мельник Т.А. представила на конкурс «Види аналізу художнього твору на уроках світової літератури», які використовує учитель у своїй роботі, і довела, що їх використання виховує в учнів інтерес до книги, бажання заглибитись у таїни художнього слова.

IMG_7604 IMG_7601 IMG_7594

Аврамишин Анатолій Миколайович, директор ліцею, – переможець обласного етапу конкурсу «Директор школи – 2014»

Изображение нове 27 009 Изображение нове 27 028 Изображение нове 27 051