15 грудня 2016 р. відбувся районний етап конкурсу професійної майстерності у якому взяли участь педагоги ліцею: Кондратюк Ангеліна Василівна, учитель біології, та Омельчук Андрій Іванович, учитель інформатики.

Андрій Іванович поділився досвідом роботи з використання опорних конспектів та опорних схем як засобу активізації розумової активності учнів на уроках інформатики, відзначив, що використання цього виду наочності сприяє розвитку  логічного мислення та інтелекту учнів, вміння аргументувати свої думки; формує алгоритмічний стиль мислення, прагнення до пошуку оптимальних рішень, відкритість до сприйняття, компетентність, вміння систематизувати інформацію.

Ангеліна Василівна представила на конкурсі досвід з проблеми «Підвищення пізнавального інтересу в учнів через проведення біологічного експерименту»,  реалізуючи яку вчить учнів шукати шляхи застосування теоретичних знань на практиці,  розширює пізнавальні інтереси до предмета через розробку власної тематики проектів і дослідницьких практикумів. Учитель стала переможцем у номінації «біологія» і презентувала свій досвід на першому етапі обласного конкурсу, який відбувся 26 грудня