Изображение нове 27 066 Учителі ліцею Семенюк Борис Данилович, учитель правознавства, та Ячменьова Олена  Семенівна, учитель української мови і літератури, достойно виступили на І етапі конкурсу і стали переможцями.

Семенюк Б.Д. презентував досвід роботи з упровадження методичної проблеми «Формування активної громадянської позиції учнівської молоді на уроках правознавства», що допомагає йому адаптувати  вихованців у сучасний правовий  простір за допомогою інноваційних методів і прийомів.

Ячменьова О.С досліджує методичну проблему «Впровадження проектної технології на уроках української літератури», що дозволяє їй навчити учнів позитивно мислити, використовуючи набуті знання на практиці, розкривати творчі обдарування ліцеїстів та сприяти самореалізації особистості.

Виступи конкурсантів були переконливими, їхня робота з розвитку особистості учня має позитивні результати.Изображение нове 27 075

Ячменьова Олена Семенівна, учитель української мови та літератури,  Семенюк Борис Данилович, – переможці обласного етапу конкурсу «Учитель року – 2015».

Изображение нове 27 056 Изображение нове 27 067 Изображение нове 27 086 Изображение нове 27 088