ДРУКОВАНІ МАТЕРІАЛИ

ВЧИТЕЛІВ КРЕМЕНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ У. САМЧУКА

2013 – 2014 н.р.

1. Трачук В. Зв’язки О. Грановського з Уласом Самчуком. / Твій син, Україно, вертає додому: [матеріали науково-практичної конференції]: за заг.ред. Дух О., Неприцької О. – Кременець: ВЦ КОГПІ ім. Тараса Шевченка, 2013. – С. 50 – 54.
  2. Формування здорового способу життя учнів на уроках «Захисту Вітчизни» та в позаурочний час / З досвіду роботи Бурлінгас Т. Д., учителя «Захисту Вітчизни» Кременецького ліцею імені У.Самчука. – Кременецький ліцей імені У.Самчука. – 2013. – 28 с.
  3. Портретний вернісаж «Любов – одна, її обличчя різні» (до 100-річчя від дня смерті Лесі Українки). Методична розробка позакласного заходу / Підготувала учитель української мови і літератури Кременецького ліцею імені У.Самчука, керівник секції української літератури Кременецької філії Тернопільського відділення МАН України. – 2013.
  4. Білоус О. Леся Українка. Розповідь про життя поетеси, її мужність і силу духу. 8 клас / Філологічна скриня. Випуск № 1. – 2014. – Січень. – С. 9 – 11.
  5. Бакуліч Т. Хімічні властивості спиртів. 9 клас (поглиблене вивчення) / Хімія. Серія «Шкільний світ». – 2014. – Січень. – № 2. – С. 4 – 6.
  6. Бурлінгас Т. Вплив харчування на наше здоров’я. / Діалог. – 2014. – 11 квітня.
  7. Робота з обдарованими дітьми. З досвіду роботи методичної комісії суспільно-природничих дисциплін. Інформаційно-методичний вісник. Випуск № 39. / Упорядник: Семенюк Л.І., завідувач методичної комісії суспільно-природничих дисциплін. – Кременецький ліцей імені У.Самчука. – 2014. – 94с.
  8. Перлини досвіду. Методичні розробки уроків, позакласних заходів з використанням інноваційних форм і методів. Інформаційно-методичний вісник. Випуск № 40. / Упорядник: Трачук В.М. заступник директора з НМР, Савіцька Л.В., заступник директора з ВР. – Кременецький ліцей імені У.Самчука. – 2014.
  9. Підсумки навчально-виховного процесу за 2013 – 2014 навчальний рік. Інформаційно-методичний вісник. Випуск № № 41. / Упорядник: Трачук В.М. заступник директора з НМР. – Кременецький ліцей імені У.Самчука. – 2014.