Н   А   К   А   З  

11 листопада  2017 року         м. Кременець                                        № 102-од

 

Про підсумки І етапу Всеукраїнських учнівських

олімпіад з базових дисциплін у Кременецькому ліцеї імені У.Самчука

 

Відповідно до наказів відділу освіти Кременецької районної державної адміністрації від 10.10.2016 року № 315 «Про проведення І–ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових навчальних дисциплін у 2016 –2017 н.р.», ліцею від 05.10.2016 року № 91 у Кременецькому ліцеї імені У.Самчука проводився І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін з 06.10 по 24.10.2016 року. Усього в І етапі олімпіад брало участь 160, порівняно з 2015-2016 зросло на 56 учнів:  фізика – 28; інформатика – 17; інформативні технології – 22; економіка – 10; українська мова та література – 23; іноземна мова англійська – 20; іноземна мова німецька – 31; правознавство – 10; математика – 20; біологія – 20; екологія – 2; астрономія – 13; історія – 25; хімія – 13; географія – 20; образотворче мистецтво – 13.

Результати свідчать про досить високий рівень підготовки учасників. Найбільш активні учні: Дволінська В. – приймала участь у 9 олімпіадах, Оплаканець С. – приймала участь у 6 олімпіадах, Лепко Є. – приймала участь у 6 олімпіадах, Валігура М. – приймав участь у 8 олімпіадах, Гавриленко В. – приймала участь у 6 олімпіадах, Теслюк В. – приймала участь у 5 олімпіадах, Гунька С.- приймала участь у 4 олімпіадах.

Всього призових місць 160. По предметах: інформатика – 13, інформаційні технології – 13,  історія – 14, фізика – 13, англійська мова – 12, німецька мова – 16, екологія – 2, астрономія – 8, економіка – 4, правознавство – 9, українська мова та література – 11, математика – 12, біологія – 12, географія – 8, хімія – 10, образотворче мистецтво – 3.

Завдання для проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін були розроблені членами методичної комісії і затверджені директором. Графік проведення олімпіад затверджений директором ліцею.

Протоколами проведених олімпіад визначені переможці І етапу:

Фізика

8 кл.: І місце – Дволінська В., ІІ місце – Столярук І., ІІІ місце – Шушкевич А.

9 кл.: І місце – Федорчук А., ІІ місце – Янковський В., ІІІ місце – Мишаківський І.

10 кл.: І місце – Валігура М., Романюк Б., ІІІ місце – Пелешок Б., Гавриленко В.

11кл.: І місце – Зварич Є., ІІ місце – Романюк О., ІІІ місце – Галінська А.

Астрономія

10 кл.: І місце – Гавриленко В., ІІ місце – Пелешок Б., Валігура М.

11 кл.: І місце – Зварич Є., ІІ місце – Киричук Т., Кунах С., ІІІ місце –                 Галінська А., Закордонець-Сливка А.

Біологія

8 кл.: І місце – Столярчук І., ІІ місце – Дволінська В., ІІІ місце – Чернявська Н.

9 кл.: І місце – Кравчук О., ІІ місце – Лепко Є., ІІІ місце – Міньковська І.

10 кл.: І місце – Кисіль В., ІІ місце – Романюк Б., ІІІ місце – Волянюк Ю.

11 кл.: І місце – Закордонець-Сливка А.,  ІІ місце – Стасів А.,  ІІІ місце –           Дубовий В.

Екологія

11 кл.: І місце – Хадзарагова Н., ІІ місце – Теслюк В.

Математика

8 кл.: І місце – Оплаканець С., ІІ місце – Столярчук І.,  ІІІ місце – Дволінська В.

9 кл.: І місце – Янковський В., ІІ місце – Кочергіна Є., ІІІ місце – Косюк В.

10 кл.: І місце – Валігура М., ІІ місце – Бабій Н., ІІІ місце – Гавриленко В.

11 кл.: І місце – Галінська А., ІІ місце – Романюк О., ІІІ місце – Паньків В.

Хімія

8 кл.: І місце – Оплаканець С., ІІ місце – Стельмах В.,  ІІІ місце – Дволінська В.

9 кл.: І місце – Янковський В., ІІ місце – Коцур Є.,  ІІІ місце – Косюк В.

10 кл.: І місце – Валігура М.

11кл.:І місце – Зварич Є., ІІ місце – Стасів А., ІІІ місце – Закордонець-Сливка А.

Англійська мова

8кл.: І місце – Кондратюк А., Гаврилюк Я., ІІІ місце – Дволінська В.

9 кл.: І місце – Поцелуйко М., Смоленчук Е., ІІІ місце – Лепко Є.

10 кл.: І місце – Дмитрук М., Олексюк І., ІІІ місце – Фурсик Н.

11 кл.: І місце – Теслюк В., Гунька С., ІІ місце – Божук А.

Економіка

10 кл.: І місце – Бабій Н., ІІ місце – Гавриленко В.,  ІІІ місце – Валігура М.

11 кл.: І місце – Данилюк О.

Німецька мова

8 кл.: І місце – Крупела Я., ІІ місце – Кондратюк А., ІІІ місце – Красовська Д., Поліщук І.

9 кл.:  І місце – Поцелуйко М., 10 кл.: ІІ місце – Блищак І., ІІІ місце – Кравчун О.

10 кл.: І місце – Товканюк С., ІІ місце – Фурсик Н., Олексюк І., Дмитрук М.

11 кл.: І місце – Калинка І., ІІ місце – Мацкова О., Теслюк В., ІІІ місце – Божук А., Гунька С.

Інформатика

8 кл.: І місце – Артеменко Ю., ІІ місце – Шушкевич А.,  ІІІ місце – Задорожнюк О.

9 кл.: І місце – Мишаківський І., ІІ місце – Янковський В.,  ІІІ місце – Іванюк Н.

10 кл.: І місце – Валігура М., ІІ місце – Романюк Б.,  ІІІ місце – Бабій Н.

11 кл.: І місце – Дехтярук К., ІІ місце – Прокопчук О., ІІІ місце – Паньків В.

Географія

8 кл.: І місце – Гаврилюк Я., ІІ місце – Кондратюк А.

9 кл.: І місце – Гоголь М., ІІ місце – Мазурок І.

10 кл.: І місце – Бабій М., ІІ місце – Романюк Б., ІІІ місце – Валігура М.

11 кл.: І місце – Гунька С.

Українська мова та література

8 кл.: І місце – Гаврилюк Я., ІІ місце – Панасенко С.,  ІІІ місце – Стельмах В.

9 кл.: І місце – Лепко Є.

10 кл.: І місце – Фурсик Н., ІІ місце – Пальчик Д., Джоджик Р., ІІІ місце – Голядкіна І.

11 кл.: І місце – Гунька С., ІІ місце – Болобан Є.,  ІІІ місце – Теслюк В.

Історія

8 кл.: І місце – Кондратюк Е., ІІ місце – Крупела Я., Панасенко С., ІІІ місце – Оплаканець С.

9 кл.: І місце – Лепко Є., ІІ місце – Бонікевич Д., ІІІ місце – Дацюк Т.

10 кл.: І місце – Романюк А., ІІ місце – Кононьчук Н., ІІІ місце – Трачук С.

11 кл.: І місце – Якимчук Ю., ІІ місце – Гоцкалюк І., ІІІ місце – Костовська В.

Інформаційні технології

8 кл.: І місце – Шушкевич А., Оплаканець С., ІІ місце – Артеменко Ю., ІІІ місце – Гаврилюк О.

9 кл.: І місце – Метельський І., ІІ місце – Мишаківський І., ІІІ місце – Іванюк Н.

10 кл.:  І місце – Романюк Б., ІІ місце – Валігура М.,  ІІІ місце – Бабій Н.

11 кл.: І місце – Паньків В., ІІ місце – Прокопчук О.,  ІІІ місце – Дехтярук К.

Основи правознавства

9 кл.: І місце – Лепко Є., ІІІ місце – Гордійчук Д., Марчак Я.

10 кл.: І місце – Романюк А., ІІ місце – Садецька Т., ІІІ місце – Гуславська Т.

11 кл.: І місце – Якимчук Ю., ІІ місце – Гоцкалюк І., ІІІ місце – Костовська В.

Образотворче мистецтво

9 кл.: ІІ місце – Міньковська І.

11 кл.: І місце – Стеценко У., Теслюк В.

На підставі протоколів

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити переможцями І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та делегувати на ІІ етап таких учнів:

Фізика

8 кл.: Дволінську Вікторію Василівну, Столярук Ілону Вікторівну.

9кл.: Федорчук Анатолія Миколайовича, Янковського Владислава Олександровича.

10 кл.: Валігуру Михайла Ігоровича, Романюка Богдана Юрійовича.

11кл.: Зварич Єлизавету Андріївну, Романюк Олену Петрівну.

Астрономія

10 кл.: Гавриленко Вікторію Володимирівну.

11 кл.: Зварич Єлизавету Андріївну.

Біологія

8 кл.: Столярук Ілону Вікторівну, Дволінську Вікторію Василівну.

9 кл.:  Кравчук Олену Валеріївну.

10 кл.:  Кисіль Вікторію Петрівну.

11 кл.: Закордонець-Сливка Ангеліну Миколаївну.

Екологія

11 кл.: Хадзарагову Наталію Петрівну, Теслюк Валерію Олександрівну.

Математика

8 кл.: Оплаканець Софію Віталіївну, Столярук Ілону Вікторівну.

9 кл.: Янковського Владислава Олександровича, Кочергіну Єву Олегівну.

10 кл.: Валігуру Михайла Ігоровича, Бабія Назара Петровича, Гавриленко Вікторію Володимирівну.

11 кл.: Галінську Анастасію Валеріївну, Романюк Олену Петрівну.

Хімія

8 кл.: Оплаканець Софію Віталіївну, Стельмах Вікторію Олегівну,  Дволінську Вікторію Василівну.

9 кл.: Янковського Владислава Олександровича, Коцура Євгенія Івановича.

10 кл.: Валігуру Михайла Ігоровича.

11кл.:І місце – Зварич Є., ІІ місце – Стасів А.

Англійська мова

8кл.: Кондратюк Анастасію Вікторівну, Гаврилюк Яну Володимирівну.

9 кл.: Поцелуйка Максима Петровича, Смоленчук Емму Валеріївну.

10 кл.: Дмитрук Марту Василівну, Олексюка Івана Миколайовича.

11 кл.: Теслюк Валерію Олександрівну, Гуньку Соломію Володимирівну.

 

Німецька мова

8 кл.: Крупелу Яну Ігорівну, Кондратюк Анастасію Вікторівну.

9 кл.:  Поцелуйка Максима Петровича.

10 кл.: Товканюк Світлану Сергіївну.

11 кл.: Калинку Ірину Степанівну.

Інформатика

8 кл.: Артеменка Юрія Ігоровича, Шушкевича Андрія Миколайовича,  Задорожнюка Олексія Олександровича.

9 кл.: Мишаківського Івана Миколайовича, Янковського Владислава Олександровича,  Іванюка  Назара Олександровича.

10 кл.: Валігуру Михайла Ігоровича, Романюка  Богдана Юрійовича,  Бабія Назара Петровича.

11 кл.: Дехтярука  Костянтина Богдановича, Прокопчука  Олександра Анатолійовича,  Паньків Вадим Ігорович.

Географія

8 кл.: Гаврилюк Яну Володимирівну, Кондратюк Анастасію Вікторівну.

9 кл.:  Гоголя Михайла Івановича, Мазурка Іванна Олександровича.

10 кл.:  Бабія Назара Петровича,  Романюка Богдана Юрійовича.

11 кл.: Гуньку Соломію Володимирівну.

Українська мова та література

8 кл.: Гаврилюк Яну Володимирівну.

9 кл.: Лепко Єлизавету Сергіївну.

10 кл.: Фурсик Наталію Юріївну.

11 кл.: Гуньку Соломію Володимирівну.

Історія

8 кл.: Кондратюка Едуарда Ігоровича, Крупелу Яну Ігорівну.

9 кл.: Лепко Єлизавету Сергіївну.

10 кл.: Романюка Андрія Миколайовича, Кононьчук  Юлію Михайлівну.

11 кл.: Якимчук Юлію Вікторівну.

Інформаційні технології

8 кл.: Шушкевича Андрія Миколайовича, Оплаканець Софію Віталіївну, Артеменка Юрія Ігоровича.

9 кл.: Метельського Іллю Анатолійовича, Мишаківського  Івана Миколайовича, Іванюка Назара Олександровича.

10 кл.:  Романюка Богдана Юрійовича, Валігуру Михайла Ігоровича,  Бабія Назара Петровича.

11 кл.: Панькова  Вадима Ігоровича,  Прокопчука  Олександра Анатолійовича.,  Дехтярука  Костянтина Богдановича.

Основи правознавства

9 кл.: Лепко Єлизавету Сергіївну.

10 кл.: Романюка  Андрія  Миколайовича.

11 кл.: Якимчук Юлію Вікторівну.

Образотворче мистецтво

9 кл.: Міньковська І.

11 кл.: Стеценко У., Теслюк В.

  1. Вчителям-предметникам забезпечити належну підготовку учнів до участі в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
  2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Бурлінгас Т.Д. забезпечити участь переможців І етапу в районному ІІ етапі відповідно до графіка затвердженого наказом відділу освіти від 10.2016 року № 315.
  3. Відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів під час олімпіад та в дорозі до місця їх проведення покласти на вчителів-предметників.
  4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НВР Бурлінгас Т.Д.

 

Директор ліцею:                                                                   А. Аврамишин

 

Бурлінгас Т.Д.

2-26-43