Переможці

Кременецького ліцею імені У.Самчука

у І та ІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016-2017 н. р.

 

                     №

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Число, місяць, рік народження Клас Предмет Місце, зайняте у ІІ етапі Прізвище, ім’я, по батькові працівника, який підготував учня
1. Хадзарагова Наталія Петрівна 08.09.1999 11 екологія ІІІ Кондратюк

Ангеліна Василівна

2. Теслюк Валерія Олександрівна 09.03.2000 11 екологія І Кондратюк

Ангеліна Василівна

3. Лепко Єлизавета Сергіївна 24.09.2002 9 правознавство І Семенюк

Борис Данилович

4. Романюк Андрій Миколайович 11.12.2000 10 правознавство Семенюк

Борис Данилович

5. Якимчук Юлія Вікторівна 17.08.2000 11 правознавство І Семенюк

Борис Данилович

6. Гаврилюк Яна Володимирівна 14.07.2003 8 географія ІІ Козачук

Оксана Олексіївна

7. Кондратюк Анастасія Вікторівна 04.06.2003 8 географія І Козачук

Оксана Олексіївна

8. Гоголь Михайло Іванович 03.10.2002 9 географія І Козачук

Оксана Олексіївна

9. Мазурок Іван Олександрович 06.07.2002 9 географія Козачук

Оксана Олексіївна

10. Бабій Назар Петрович 25.03.2001 10 географія І Козачук

Оксана Олексіївна

11. Романюк Богдан Юрійович 27.08.2001 10 географія ІІІ Козачук

Оксана Олексіївна

12. Гунька Соломія Володимирівна 20.02.2000 11 географія І Козачук

Оксана Олексіївна

13. Оплаканець Софія Віталіївна 09.10.2003 8 хімія ІІ Бакуліч

Тетяна Миколаївна

14. Стельмах Вікторія Олегівна 10.02.2003 8 хімія ІІІ Бакуліч

Тетяна Миколаївна

15. Дволінська Вікторія Василівна 01.04.2003 8 хімія ІІ Бакуліч

Тетяна Миколаївна

16. Янковський Владислав Олександрович 21.10.2002 9 хімія І Бакуліч

Тетяна Миколаївна

17. Коцур Євгеній Іванович 22.07.2002 9 хімія ІІ Бакуліч

Тетяна Миколаївна

18. Валігура Михайло Ігорович 13.02.2001 10 хімія І Бакуліч

Тетяна Миколаївна

19. Зварич Єлизавета Андріївна 08.02.2001 11 хімія І Бакуліч

Тетяна Миколаївна

20. Стасів Анастасія Василівна 01.07.2000 11 хімія Бакуліч

Тетяна Миколаївна

21. Кондратюк Анастасія Вікторівна 04.06.2003 8 англійська мова ІІ Лубяницька

Валентина Анатоліївна

22. Гаврилюк Яна Володимирівна 14.07.2003 8 англійська мова І Камаєва

Наталія Георгіївна

23. Поцелуйко Максим Петрович 25.01.2002 9 англійська мова І Скальська

Наталія Василівна

24. Смоленчук Емма Валеріївна 29.07.2002 9 англійська мова ІІ Камаєва

Наталія Георгіївна

25. Дмитрук Марта Василівна 09.03.2002 10 англійська мова ІІ Лубяницька

Валентина Анатоліївна

26. Олексюк Іван Миколайович 09.10.2001 10 англійська мова Скальська

Наталія Василівна

27. Теслюк Валерія Олександрівна 09.03.2000 11 англійська мова ІІ Лубяницька

Валентина Анатоліївна

28. Гунька Соломія Володимирівна 20.02.2000 11 англійська мова І Лубяницька

Валентина Анатоліївна

29. Дволінська Вікторія Василівна 01.04.2003 8 фізика І Афанасенко

Анатолій Євгенійович

30. Столярчук Ілона Вікторівна 01.08.2003 8 фізика Афанасенко

Анатолій Євгенійович

31. Федорчук Анатолій Миколайович 18.03.2002 9 фізика ІІ Афанасенко

Анатолій Євгенійович

32. Янковський Владислав Олександрович 21.10.2002 9 фізика І Афанасенко

Анатолій Євгенійович

33. Валігура Михайло Ігорович 13.02.2001 10 фізика І Афанасенко

Анатолій Євгенійович

34. Романюк Богдан Юрійович 27.08.2001 10 фізика ІІ Афанасенко

Анатолій Євгенійович

35. Зварич Єлизавета Андріївна 08.02.2001 11 фізика ІІ Афанасенко

Анатолій Євгенійович

36. Романюк Олена Петрівна 09.05.2000 11 фізика ІІІ Афанасенко

Анатолій Євгенійович

37. Бабій Назар Петрович 25.03.2001 10 економіка І Козачук

Оксана Олексіївна

38. Гавриленко Вікторія Володимирівна 13.11.2000 10 економіка ІІ Козачук

Оксана Олексіївна

39. Данилюк Олександр Валерійович 14.10.2000 11 економіка ІІ Козачук

Оксана Олексіївна

40. Коцур Євгеній Іванович 22.07.2002 9 економіка І Козачук

Оксана Олексіївна

41. Кочергіна Єва  Олегівна 25.04.2001 9 економіка Козачук

Оксана Олексіївна

42. Зварич Єлизавета Андріївна 08.02.2001 11 економіка І Козачук

Оксана Олексіївна

43. Гаврилюк Яна Володимирівна 14.07.2003 8 українська мова та література ІІІ Білоус

Олена Михайлівна

44. Лепко Єлизавета Сергіївна 24.09.2002 9 українська мова та література І Ячменьова

Олена Семенівна

45. Фурсик Наталія Юріївна 14.02.2001 10 українська мова та література І Діхтярук

Тетяна Миколаївна

46. Гунька Соломія Володимирівна 20.02.2000 11 українська мова та література І Ячменьова

Олена Семенівна

47. Джоджик Роман Ігорович 30.03.2001 10 українська мова та література ІІ Діхтярук

Тетяна Миколаївна

48. Романюк Богдан Юрійович 27.08.2001 10 астрономія ІІ Кулик

Марія Володимирівна

49. Пелешок Богдана Михайлівна 11.08.2001 10 астрономія Кулик

Марія Володимирівна

50. Валігура Михайло Ігорович 13.02.2001 10 астрономія І Кулик

Марія Володимирівна

51. Зварич Єлизавета Андріївна 08.02.2001 11 астрономія І Кулик

Марія Володимирівна

52. Оплаканець Софія Віталіївна 09.10.2003 8 математика ІІ Мінчук

Людмила Борисівна

53. Столярчук Ілона Вікторівна 01.08.2003 8 математика ІІ Мінчук

Людмила Борисівна

54. Дволінська Вікторія Василівна 01.04.2003 8 математика ІІ Мінчук

Людмила Борисівна

55. Янковський Владислав Олександрович 21.10.2002 9 математика І Шегера

Світлана Василівна

56. Кочергіна Єва Олегівна 25.04.2001 9 математика Шегера

Світлана Василівна

57. Валігура Михайло Ігорович 13.02.2001 10 математика І Киричук

Надія Федорівна

58. Бабій Назар Петрович 25.03.2001 10 математика ІІІ Киричук

Надія Федорівна

59. Гавриленко Вікторія Володимирівна 13.11.2000 10 математика ІІ Киричук

Надія Федорівна

60. Галінська Анастасія Валеріївна 15.12.2000 11 математика ІІ Киричук

Надія Федорівна

61. Романюк Олена Петрівна 09.05.2000 11 математика І Киричук

Надія Федорівна

62. Свередюк Назарій Юрійович 08.07.2003 8 історія Мороз

Василь Васильович

63. Крупела Яна Ігорівна 12.10.2003 8 історія ІІІ Семенюк

Людмила Іванівна

64. Лепко Єлизавета Сергіївна 24.09.2002 9 історія І Семенюк

Людмила Іванівна

65. Романюк Андрій Миколайович 11.12.2000 10 історія ІІ Семенюк

Людмила Іванівна

66. Кононьчук Юлія Михайлівна 13.11.2000 10 історія Семенюк

Людмила Іванівна

67. Якимчук Юлія Вікторівна 17.08.2000 11 історія І Семенюк

Людмила Іванівна

68. Артеменко Юрій Ігорович 06.05.2003 8 інформатика Омельчук

Андрій Іванович

69. Шушкевич Андрій Миколайович 07.12.2002 8 інформатика Омельчук

Андрій Іванович

70. Задорожнюк Олексій Олександрович 28.03.2003 8 інформатика І Омельчук

Андрій Іванович

71. Мишаківський Іван Миколайович 09.10.2002 9 інформатика І Омельчук

Андрій Іванович

72. Янковський Владислав Олександрович 21.10.2002 9 інформатика Омельчук

Андрій Іванович

73. Іванюк Назар Олександрович 27.06.2002 9 інформатика Омельчук

Андрій Іванович

74. Валігура Михайло Ігорович 13.02.2001 10 інформатика ІІ Омельчук

Андрій Іванович

75. Романюк Богдан Юрійович 27.08.2001 10 інформатика Омельчук

Андрій Іванович

76. Бабій Назар Петрович 25.03.2001 10 інформатика Омельчук

Андрій Іванович

77. Дехтярук Костянтин Богданович 02.10.2000 11 інформатика Омельчук

Андрій Іванович

78. Прокопчук Олександр Анатолійович 27.02.2000 11 інформатика І Омельчук

Андрій Іванович

79. Паньків Вадим Ігорович 03.03.2000 11 інформатика Омельчук

Андрій Іванович

80. Крупела Яна Ігорівна 12.10.2003 8 німецька мова ІІ Олексюк

Тетяна Іванівна

81. Кондратюк Анастасія Вікторівна 04.06.2003 8 німецька мова ІІ Олексюк

Тетяна Іванівна

82. Поцелуйко Максим Петрович 25.01.2002 9 німецька мова І Олексюк

Тетяна Іванівна

83. Товканюк Світлана Сергіївна 14.05.2001 10 німецька мова І Олексюк

Тетяна Іванівна

84. Калинка Ірина Степанівна 19.01.2000 11 німецька мова І Олексюк

Тетяна Іванівна

85. Столярчук Ілона Вікторівна 01.08.2003 8 біологія ІІІ Кондратюк

Ангеліна Василівна

86. Дволінська Вікторія Василівна 01.04.2003 8 біологія ІІ Кондратюк

Ангеліна Василівна

87. Кравчук Олена Валеріївна 18.07.2002 9 біологія ІІ Кондратюк

Ангеліна Василівна

88. Міньковська   Ірина Олександрівна 26.05.2002 9 біологія ІІ Кондратюк

Ангеліна Василівна

89. Кісіль Вікторія Петрівна 03.03.2001 10 біологія ІІІ Кондратюк

Ангеліна Василівна

90. Закордонець-Сливка Ангеліна Миколаївна 18.05.2000 11 біологія І Кондратюк

Ангеліна Василівна

91. Коломієць Анастасія Андріївна 22.03.2001 10 біологія ІІІ Кондратюк

Ангеліна Василівна

92. Міньковська   Ірина Олександрівна 26.05.2002 9 образотворче мистецтво ІІІ Гладковська

Ольга Володимирівна

93. Стеценко Уляна Олексіївна 08.09.2000 11 образотворче мистецтво І Гладковська

Ольга Володимирівна

94. Теслюк Валерія Олександрівна 09.03.2000 11 образотворче мистецтво Гладковська

Ольга Володимирівна

95. Федорчук Анатолій Миколайович 18.03.2002 9 образотворче мистецтво Гладковська

Ольга Володимирівна

96. Галан Софія Богданівна 13.06.2000 11 образотворче мистецтво Гладковська

Ольга Володимирівна

97. Шушкевич Андрій Миколайович 07.12.2002 8 інформаційні технології ІІ Омельчук

Андрій Іванович

98. Оплаканець Софія Віталіївна 09.10.2003 8 інформаційні технології І Омельчук

Андрій Іванович

99. Артеменко Юрій Ігорович 06.05.2003 8 інформаційні технології Омельчук

Андрій Іванович

100. Метельський Ілля Анатолійович 16.08.2002 9 інформаційні технології ІІ Омельчук

Андрій Іванович

101. Мишаківський Іван Миколайович 09.10.2002 9 інформаційні технології ІІ Омельчук

Андрій Іванович

102. Іванюк Назар Олександрович 27.06.2002 9 інформаційні технології І Омельчук

Андрій Іванович

103. Романюк Богдан Юрійович 27.08.2001 10 інформаційні технології ІІ Омельчук

Андрій Іванович

104. Валігура Михайло Ігорович 13.02.2001 10 інформаційні технології Омельчук

Андрій Іванович

105. Бабій Назар Петрович 25.03.2001 10 інформаційні технології ІІ Омельчук

Андрій Іванович

106. Паньків Вадим Ігорович 03.03.2000 11 інформаційні технології ІІ Омельчук

Андрій Іванович

107. Дедю Павло Сергійович 11.07.2000 11 інформаційні технології ІІ Омельчук

Андрій Іванович

108. Бондаренко Максим Андрійович 08.05.2000 11 інформаційні технології ІІІ Омельчук

Андрій Іванович