Відповідно до Указу Президента України  № 357/216 «Про відзначення 500‑річчя Реформації» 30 листопад у Кременецькому ліцеї імені У.Самчука відбулася зустріч із представником організаційного комітету від обласної ради м. Тернополя, викладачем семінарії Білоусом Ігорем. У цікавій, доступній для учнів формі пан Ігор розкрив вплив Реформації на розвиток людського суспільства. Учні І і ІІІ курсів проявили непідробний інтерес […]

У цікавій, доступній для учнів формі пан Ігор розкрив вплив Реформації на розвиток людського суспільства. Учні І і ІІІ курсів проявили непідробний інтерес до даної теми, дискутували, висловлювали свою точку зору на питання, які розкривалися в ході бесіди.