27 березня 2018 р. учні ліцею взяли участь у V-й молодіжній науково-практичній конференції «Спадщина Кременецьких гір», організованій Національним природним парком «Кременецькі гори» та ГО «Кременецька екологічна ліга». Кондратюк Анастасія, учениця 22 групи, презентувала своє дослідження «Проблеми збереження природних пам’яток» на пленарному засіданні (керівник Кондратюк А.В.), а Діхтярук Дарина у краєзнавчій секції виступила з темою «Природа […]

27 березня 2018 р. учні ліцею взяли участь у V-й молодіжній науково-практичній конференції «Спадщина Кременецьких гір», організованій Національним природним парком «Кременецькі гори» та ГО «Кременецька екологічна ліга». Кондратюк Анастасія, учениця 22 групи, презентувала своє дослідження «Проблеми збереження природних пам’яток» на пленарному засіданні (керівник Кондратюк А.В.), а Діхтярук Дарина у краєзнавчій секції виступила з темою «Природа рідного краю у збірці для дітей О. Лятуринської «Бедрик» (керівник Трачук В.М.). Обидві учениці є слухачами Кременецької філії обласного відділення МАН України.