22 березня команда ліцею «Екологічний прорив» під керівництвом учителя біології та екології Кондратюк А.В.  презентувала свою програму екологічної просвіти на районному етапі XVІІ Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Компетентне журі відзначило виступ екокоманди дипломом ІІ ступеня за висвітлення актуальних екологічних проблем міста, креативний рівень режисури та оригінальність художнього оформлення. Вітаємо переможців конкурсу учнів […]

22 березня команда ліцею «Екологічний прорив» під керівництвом учителя біології та екології Кондратюк А.В.  презентувала свою програму екологічної просвіти на районному етапі XVІІ Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім». Компетентне журі відзначило виступ екокоманди дипломом ІІ ступеня за висвітлення актуальних екологічних проблем міста, креативний рівень режисури та оригінальність художнього оформлення. Вітаємо переможців конкурсу учнів 22 групи: Іванову Анастасію, Панасенко Софію, Стельмах Вікторію, Поліщук Єлизавету, Омельчук Анастасію, Крупелу Яну.