До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, учні ліцею стали учасниками відеолекторію на тему «Що ми знаємо про СНІД», який проходив у приміщенні Міжнародного благодійного фонду «Дар життя». Психолог-консультант центру Андрейчук Ніла Миколаївна, спілкуючись з учнями у формі запитань і відповідей, нагадала про швидке поширення і небезпеку цієї хвороби, обговорила способи передачі […]

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, учні ліцею стали учасниками відеолекторію на тему «Що ми знаємо про СНІД», який проходив у приміщенні Міжнародного благодійного фонду «Дар життя». Психолог-консультант центру Андрейчук Ніла Миколаївна, спілкуючись з учнями у формі запитань і відповідей, нагадала про швидке поширення і небезпеку цієї хвороби, обговорила способи передачі ВІЛ і про те, як вірус не передається. Окремо було наголошено на необхідності розуміння і підтримки хворих на СНІД з боку суспільства. Учні обговорили, яким має бути особисте ставлення кожного до людей з цією хворобою. На додаток ліцеїсти переглянули окремі частини відеофільму, в якому діти, їх однолітки, розмірковували про СНІД, наводилися статистичні дані про хворобу. У підсумку учасниками відеолекторію була висловлена думка про те, що немає ніяких перешкод для спілкування, взаємодії і дружби з ВІЛ-інфікованими.