Аби Захисники України теж відчули свято, учні, педагоги та батьки ліцею збирали кошти для Великодніх смаколиків нашим Захисникам. Для бійців зони ООС працівники шкільної їдальні випекли м’ясні вироби, які отець Андрій Любунь відвезе на передову.

Армія має силу, коли в неї є надійний тил. Ми маємо такими стати. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання.Тому наші ліцеїсти та педагоги школи вже не вперше підтримують воїнів ООС. Протягом тижня  збирали кошти та продукти тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів і захищає нас, даруючи нам мирне небо над головою.

Як в храмах дзвони сповістять про свято,

– Христос Воскрес!,- лунатиме усім,

Згадаймо в молитві  кожного солдата,

Подякуєм щиро і мертвим, і живим!

Ми віримо, що, як Ісус воскрес із мертвих перемігши смерть, ми також переможемо ворога і наша країна воскресне і розквітне!