27 квітня 2018 року в м. Львові відбулася Регіональна зустріч фіналістів Всеукраїнського конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток», яка проходила в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні».
Учень 31 групи (10 клас) Кременецького ліцею ім. У.Самчука Марко Санду став фіналістом конкурсу і разом з керівником, соціальним педагогом ліцею Софіянчук З.М., отримав запрошення на Регіональну зустріч.

Упродовж заходу учасники мали можливість поспілкуватися з топ-менеджерами компаній, знайти однодумців серед однолітків, створюючи разом з ними цікаві колажі. Також учні побували  на  екскурсії  до  відділення  банку  «ПУМБ»,  де  дізналися  більше  про роботу в банківській сфері та отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.

Учасники зустрічі отримали сертифікати за перемогу в регіональному конкурсі есе «Моя майбутня професія: планування  і розвиток» у 2018 році.

Нових перемог вам, дорогі учні, досягнень наукових вершин та наполегливості у здійсненні своїх планів та мрій!