27 квітня 2018 року учениця 8 класу Кременецького ліцею ім. У. Самчука Євдокимова Ірина взяла участь у ХІ Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії», яка проходила в Національному Університеті «Острозька Академія».

Метою олімпіади є спонукати дітей та молодь будувати свій світогляд, характер і поведінку на християнських моральних цінностях, виховувати молоде покоління на духовно-моральних цінностях Святого Письма.

З ряду завдань, які виконували учасники олімпіади було виконання письмового тесту на знання Святого Письма. Також слід було представити власне письмове дослідження Святого Письма на тему «Блажен той люд, що Богом у нього Господь, блаженний народ, що він вибрав його на спадок Собі!» (Пс. 32,12), у якому потрібно було згадати яскраві сторінки вітчизняної історії і культури, щоб підтвердити історичний вибір християнства українським народом.

На завершальному етапі олімпіади учні висловлювали своє розуміння щодо запропонованих членами журі біблійних висловів, які стали крилатими.

Євдокимова Ірина стала лауреатом Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії 2018» та була відзначена грамотою «За високий рівень розуміння крилатих висловів зі Святого Письма».