20 лютого 2018 р. учні ліцею взяли участь у круглому столі науково-творчої лабораторії «Творчість Уласа Самчука та Бориса: художній літопис ХХ ст.», яка діє при Кременецькій гуманітарно-педагогічні академії ім. Тараса Шевченка. Захід, присвячений 113-й річниці з дня народження Уласа Самчука, організували викладачі кафедри української філології та суспільних дисциплін, доценти Комінярська І.М., Пасічник О.В. Із повідомленнями […]

20 лютого 2018 р. учні ліцею взяли участь у круглому столі науково-творчої лабораторії «Творчість Уласа Самчука та Бориса: художній літопис ХХ ст.», яка діє при Кременецькій гуманітарно-педагогічні академії ім. Тараса Шевченка. Захід, присвячений 113-й річниці з дня народження Уласа Самчука, організували викладачі кафедри української філології та суспільних дисциплін, доценти Комінярська І.М., Пасічник О.В. Із повідомленнями за творчістю письменника виступали студенти академії. Учениця 42 групи ліцею, слухач секції української мови і літератури Кременецької філії обласного відділення МАН України Пальчик Дарія презентувала на круглому столі своє дослідження на тему «Художня деталь в образній системі оповідань збірки «Месники» У.Самчука». Цю роботу Дарія представляла на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН. У кінці заходу учасники обговорили актуальні проблеми вивчення творчості Самчука в сучасному літературознавстві.