З 10 по 14 грудня у ліцеї відбувся Всеукраїнський тиждень права.

У перший день в класах відбулися Всеукраїнські уроки «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, на яких учні під керівництвом учителів Семенюка Б.Д. та Кравчун С.В. пригадали права, закріплені у цьому та інших законодавчих документах, переглянули відеоролики із теми.

У цей же день на запрошення Семенюка Б.Д. у 43 групу завітали представники місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: його директор Вербицька Валентина та начальник відділу представництва Бурченюк Ірина. Юристи провели з учнями ділову гру знавців прав людини.

14 грудня Борис Данилович запросив у групи правового профілю дільничного офіцера поліції Семенюка Романа, який провів бесіду з учнями про відповідальність підлітків за свої дії.

Упродовж тижня практичний психолог ліцею залучила учнів до акції (експрес-опитування) «Моя позиція: діти та молодь про свої права», а соціальний педагог провела тематичні бесіди «Законність, правопорядок і юридична відповідальність»  з учнями 31, 32, 33 груп. Психологічна служба також організувала для учнів 21 групи заняття з елементами тренінгу «Проблема шкільного булінгу» за участю фахівців Кременецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Учні 33 групи з учителем Кравчун С.В. провели 11 грудня  позакласний захід «Суд над злочинністю», який відвідали ліцеїсти з інших груп. Світлана Володимирівна також провела відкритий урок з правознавства у 23 групі на тему «Людина. Особа. Громадянин. Громадянство України».

Упродовж тижня ліцеїсти мали можливість переглянути відеоролики на правову тематику, прослухати радіопередачу «Знай і поважай свої права», познайомитися з новинками правової літератури, юридичними довідниками у кабінеті історії та правознавства і  бібліотеці «Шляхами правових знань».