Правова культура громадян є однією з умов створення в Україні незалежної, демократичної, соціальної, правової держави. Тому уже традиційно в грудні ліцеїсти беруть участь у Всеукраїнському тижні права. Цього року він проходив з 7 по 12 грудня. Відкрила Тиждень радіопередача «Права дитини. Сучасна ситуація в Україні».  Ліцеїсти мали можливість детальніше ознайомитися зі своїми правами, сучасними правовими […]

Правова культура громадян є однією з умов створення в Україні незалежної, демократичної, соціальної, правової держави. Тому уже традиційно в грудні ліцеїсти беруть участь у Всеукраїнському тижні права. Цього року він проходив з 7 по 12 грудня. Відкрила Тиждень радіопередача «Права дитини. Сучасна ситуація в Україні».  Ліцеїсти мали можливість детальніше ознайомитися зі своїми правами, сучасними правовими документами за матеріалами виставок «Мої права – моє життя», «Як не стати жертвою насилля», взявши участь у заходах: всеукраїнському уроці «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації з прав людини; виставці малюнків і плакатів «Я і права та обов’язки громадянина». Для учнів 41 групи учитель історії Галішевський В.А. прочитав лекцію на тему «Євроінтеграційні процеси в Україні», учні 33 групи під керівництвом Сенменюка Б.Д. позмагалися у знанні головного Закону нашої держави, взявши участь у брейн-ринзі «Як я знаю Конституцію України» (перемогла команда «Незалежні»). Велику активність виявили учні 9 – 10 класів у виставці проектів майбутнього Герба України (експертна група визнала найкращими роботи Валігури Михайла – І м. , Грушицької Ірини – ІІ м., Гордійчук Ольги – ІІІ м.).

Тиждень права дав можливість ліцеїстам розширити свої знання про нормативно-правову базу нашої держави, про застосування законодавчих актів в життєвих ситуаціях.

Виставка-правових-документі

Виставка-проектів-майбутньо

 Правовий-брейн-ринг

Всеукраїнський-урок-права