Ось і віддзвенів останній дзвоник, мелодія шкільного вальсу, схвильовані обличчя вчителів, батьків та учнів і багато квітів. Так традиційно проходить це радісне, урочисте і водночас хвилююче свято. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.

На святі були присутні голова районної ради Володимир Стефанський,   перший заступник голови райдержадміністрації Вячеслав Онишкевич, начальник відділу освіти Людмила Савіцька. Святково одягнені учні вишикувалися на шкільну лінійку, щоб почути востаннє мелодію шкільного дзвоника. Керівник району привітав із закінченням навчального року випускників, учителів, батьків зі святом, побажав вірно обрати майбутню професію та успішно крокувати по шляху дорослого життя, готувати себе до великих справ на благо рідного краю. Звертаючись до молодших учнів, побажав добре провести літній відпочинок, щоб канікули пройшли так, як вони мріяли і набратися сил до майбутнього навчального року та наполегливо оволодівати знаннями.

Із вітальним словом до ліцеїстів звернувся директор Анатолій Аврамишин, який підвів підсумки навчального року та нагородив грамотами, подяками учнів-переможців обласних та районних олімпіад, конкурсів, змагань.

Останній дзвінок пролунав кольорами сонця, світла, життя, честі, істини, свободи. Під музику школярі дарували своїм вчителям-наставникам та гостям свята букети квітів. Ще один рік навчання позаду…