З 15 по 19 жовтня у ліцеї перебувала делегація учнів та їхніх наставників школи № 2 м.Констанціна-Єзьорного Республіки Польща, з якими наш навчальний заклад давно співпрацює. У перший день гостей зустріли родини, в яких проживатимуть учні з Польщі, адміністрація ліцею.

Наступного дня відбулася урочиста зустріч польської делегації, у якій взяли участь учні та педагоги ліцею і представники місцевої влади: Онишкевич В.О., перший заступник голови Кременецької РДА, та Шевчук Л.В., головний спеціаліст відділу освіти Кременецької РДА. Гості познайомилися з містом, відвідали музей Юліуша Словацького і взяли участь у традиційних Осінніх рекреаціях разом з ліцеїстами, їхніми батьками та вчителями.

Третій і четвертий день гостин у ліцеї разом з ліцеїстами побували на екскурсіях у Кам’янці-Подільському та Львові.

Зранку 19 жовтня наші учні прощалися з новими друзями. Гості отримали від адміністрації закладу освіти подарунки на згадку про перебування у ліцеї та Кременці. Прощальні обійми і сльози супроводжували останні миті прощання.

Наших учнів нові друзі чекають у себе навесні.