Ліцей, ліцей, моєї юності світання…
Ліцей! Чарівні звуки цього грецького слова хвилюють душу. Воно в усі часи писалося з великої літери і вимовлялося з виразом гордості і шанобливості.
У нашому ліцеї багато традицій і одна з найважливіших – традиція посвяти в ліцеїсти. Сьогодні обряд посвячення пройшли 77 учнів 8 класу.

Ось уже багато років учні 8-х класів поповнюють лави нових ліцеїстів, доводять своє право навчатися в ліцеї, набираються нових знань.

Цей день ліцеїсти чекали з нетерпінням і готувалися до нього з усією відповідальністю, презентувавши свої групи як із найкращого боку!

Президент Ради самоврядування, Василь Терновий, урочисто зачитав клятву ліцеїстів, після чого усі разом виконали гімн ліцею.

Із напутнім словом до юним ліцеїстів звернулася заступник директора з виховної роботи ліцею Шеремета Віта Валеріївна, класні керівники – Ячменьова Олена Семенівна, Білоус Олена Михайлівна, Кондратюк Ангеліна Василівна, бажаючи їм успіхів у навчанні, досягнення нових висот, достойно носити ім’я ліцеїста і бути справжніми українцями!