Учнівський колектив екологічної просвіти Кременецького академічного ліцею імені У.Самчука “Екологічний прорив” закликає залишити первоцвіти весни та берегти природу! Перші весняні квіти не тільки милують око своєю красою, вони напоюють нектаром комах, годують пилком і насінням птахів та інших мешканців лісу. Лікують їх і нас. Збирання первоцвітів не дає можливості рослинам утворити насіння. Зірвати стеблину з […]

Збирання первоцвітів не дає можливості рослинам утворити насіння.
Зірвати стеблину з трьома первоцвітами – це знищити 45-60 насінин. А це відсутність нових рослин. Первоцвіти готуються до весни ще восени. Накопичують у своїх цибулинах запаси поживних речовин, щоб раніше за інших рослин зустріти весну.
Їм не страшні ані сніг, ані мороз.
До примхливої природи ці квіти пристосувалися. У них є інший ворог, від якого важко врятуватися – люди.
Не зривай первоцвіт! Збережи красу природи!