На вшанування пам’яті Лесі Українки з нагоди 150-річчя від дня її народження Національний центр «Мала академія наук України», Волинський національний університет імені Лесі Українки, Волинська обласна Мала академія наук України за сприяння МОН України і Національної академії наук України організували Всеукраїнську конференцію «Леся Українка у вимірах національної і світової культур».

Захід відбувся 04 березня 2021 року в онлайн режимі. На наукову імпрезу подала свою роботу і була запрошена взяти участь учениця 31 групи фізико-математичного профілю (10 клас) нашого ліцею, слухачка секції основ науково-дослідницької роботи Тернопільського обласного відділення МАН України Левчунь Олеся. Вона  підготувала дослідження на тему «Кременецькі стежки долі Лесі Українки» і представила його в секції «Волинь у життєтворчості Лесі Українки» Потужний науковий захід зібрав учнів, студентів з усієї України. Відрадно, що Леся Українка своєю творчістю об’єднує молодих науковців різних регіонів нашої країни.