Сьогодні ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв Небесної сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи. По всій країні проходять урочисті заходи присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні. З гідністю вшанували їх пам’ять і в Кременецькому ліцеї імені Уласа Самчука.

Вони – перші, хто став на шлях боротьби, яка продовжується і сьогодні. Ми не маємо права забути принесену ними добровільну жертву в ім’я України. Завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості, саме Майдан об’єднав у своєму прагненні жити по-європейськи і літніх і молодих людей.
Тож, будьмо гідними ідеалів, за які полягли воїни Небесної Сотні, гідними тих кращих синів і дочок України, котрі поклали життя за рідну землю та народ від часів козацтва до часів УПА, котрі і нині на східних рубежах України проливають кров, гинуть за майбутнє України. І хай нам усім у цих змаганнях допоможе Бог. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!