14 листопада у ліцеї відбулася літературно-мистецька конференція «Сам Бог велів любити Україну» з нагоди 90-річчя від дня народження І.Гнатюка, який у 1947-48рр. навчався у педучилищі, що функціонувало в ті роки у приміщенні сучасного ліцею.

Символічно захід проходив у рамках Тижня писемності, оскільки письменник завжди стояв на захисті рідної мови. «Рідна мова – спраглому криниця, …сцілення, оновлення твоє», – писав у вірші «Криниця».

У конференції взяли участь кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української філології та суспільних дисциплін Олег Василишин зі студентами, науковий співробітник Кременецького краєзнавчого музею Тетяна Ковальчук, член Районної організації «Просвіта» Василь Олійник, учителі та учні ліцею, запрошені гості – начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій  Лариса Антонюк  та начальник відділу освіти Кременецької РДА  Людмила Савіцька.

Із дослідженнями життєвого і творчого шляху, спогадами про І.Гнатюка виступили Василишин О.В., Олійник В.І., Василюк Вероніка, учениця 21 групи, та Левчук Юлія, учениця 13 групи ліцею.

У виконанні учнів ліцею прозвучало поетичне слово І.Гнатюка. Хор ліцею під керівництвом Ольги Гладковської виконав пісню «Боже, Україну бережи».