22  лютого у літературному музеї  Кременецького ліцею імені У.Самчука відбувся круглий стіл,  присвячений 113-й річниці від дня народження Уласа Самчука на тему «Творчість Уласа Самчука у дослідженнях  сучасних  науковців». У  заході взяли участь дослідники творчості нашого краянина викладачі Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка доценти Василишин О.В., Пасічник О.В., Комінярська І.М. та студенти цього навчального закладу, […]

22  лютого у літературному музеї  Кременецького ліцею імені У.Самчука відбувся круглий стіл,  присвячений 113-й річниці від дня народження Уласа Самчука на тему «Творчість Уласа Самчука у дослідженнях  сучасних  науковців». У  заході взяли участь дослідники творчості нашого краянина викладачі Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка доценти Василишин О.В., Пасічник О.В., Комінярська І.М. та студенти цього навчального закладу, член Національної спілки письменників України Сергій Синюк, учні Тилявського НВК з учителем історії, науковим співробітником Меморіального музею Уласа Самчука Волянюк О.М. та вчителі і учні ліцею. З привітальним словом перед присутніми виступив директор ліцею А.М. Аврамишин, учні провели екскурсію у музеї. За круглим столом науковці поділилися своїм досвідом дослідження творчості Уласа Самчука, відзначили актуальність його спадщини у наш час, а молоді дослідники представили власні пошукові роботи із Самчукознавства. Зустріч юних науковців зі досвідченими відбулася у теплій доброзичливій атмосфері.

–