Галерея творчих особистостей Кременецького ліцею імені У.Самчука

Тарасюк Назарій  (21 гр.)   

Переможець 2 олімпіад ІІІ етапу (обласного):

♦        1 місце з інформатики;

♦        2 місце з фізики;

Переможець (3 місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН;

Переможець 2 олімпіад ІІ етапу (районного):

♦        1 місце з інформатики,

♦        1 місце з фізики.

Плетюк Мар’яна   (22 гр.)   

Переможець 2 олімпіад ІІІ етапу (обласного):

♦        3 місце з правознавства;

♦        3 місце з історії

Переможець олімпіад ІІ етапу (районного):

♦        з історії (1 місце);

♦        з правознавства (1 місце);

♦        з біології (2 місце).

Кондратюк Анастасія  (42 гр.)   

Переможець 2 олімпіад ІІІ етапу (обласного):

♦        з німецької мови (3 місце);

♦        з географії (3 місце);

Переможець олімпіад ІІ етапу (районного):

♦        з німецької мови (1 місце);

♦        з географії (1 місце);

♦        з екології (2 місце).

Нестерук Віталій (33 гр.)

Переможець IV (підсумкового) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді;

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН (1 місце);

Переможець обласного конкурсу «Акорди творчості» (2 місце);

Переможець обласного конкурсу юних фотолюбителів «Моя Україна»;

Переможець олімпіад ІІ етапу (районного):

♦        з правознавства (2 місце);

♦        з істороії (3 місце).

Ванжула Іван  (21 гр.)   

Переможець ІІІ етапу (обласного) олімпіади  з інформатики (1 місце);

Переможець районного етапу олімпіади  з інформатики (1 місце).

Стецко Віктор (21 гр.)

Переможець ІІІ (обласного) етапу олімпіади з астрономії (3 місце).

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН (3 місце);

Переможець олімпіади ІІ етапу (районного) з астрономії (1 місце).

Гаврилюк Яна (42 гр.)   

Переможець ІІІ (обласного) етапу олімпіади з англійської мови (3 місце).

Переможець олімпіад ІІ етапу (районного):

♦        з англійської мови (1 місце);

♦        з географії (2 місце).

Заєць Тетяна (33 гр.)   

Переможець ІІІ (обласного) етапу олімпіади з правознавства (3 місце).

Переможець олімпіад ІІ етапу (районного):

♦        з історії (3 місце);

♦        з правознавства (1 місце);

♦        з географії (2 місце).

Глазков Руслан (41 гр.)   

Переможець ІІІ (обласного) етапу олімпіади з інформатики (3 місце).

Переможець  обласного конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки, присвячений Дню Гідності та Свободи (2 місце);

Переможець олімпіади ІІ етапу (районного) з інформатики (1 місце).

Дволінська Вікторія (41 гр.)   

Переможець ІІІ (обласного) етапу олімпіади з фізики (3 місце).

Переможець ІІ етапу (районного) олімпіад:

♦        з фізики (1 місце);

♦        з астрономії (2 місце);

♦        з математики (1 місце), учасник обласного етапу.

Терновий Василь (22 гр.)   

Переможець ІІІ (обласного) етапу олімпіади з географії (3 місце);

Переможець ІІ етапу (районного) олімпіади з  географії (1 місце).

Черняк Святослав (21 гр.)   

Переможець ІІІ (обласного) етапу олімпіади з хімії (3 місце);

Переможець олімпіад ІІ етапу (районного):

♦        з хімії (1 місце);

♦        з фізики (2 місце).

Шемчук Андрій  (41 гр.)

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН (1 місце);

Переможець ІІ (районного) етапу олімпіад:

♦        з біології (2 місце);

♦        з екології (2 місце);

♦        з хімії (1 місце), учасник обласного етапу.

Мордас Діана (32 гр.)

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН (2 місце);

Переможець в районному етапі олімпіади з української мови (2 місце);

Переможець ІІ етапу (районного) ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (1 місце), учасник обласного;

Переможець ІІ етапу (районного) Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка (3 місце).

Ткачук Анастасія (33 гр.)

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН (2 місце);

Переможець  ІІ етапу (районного) олімпіади з екології (2 місце).

Тивонюк Людмила (42 гр.)

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН (2 місце);

Переможець в районному етапі олімпіади з української мови (2 місце).

Ячменьова Юлія (42 гр.)

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН (3 місце).

Прокопишина Богдана (32 гр.)

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН (3 місце).

Петручок Ангеліна (33 гр.)

Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН (3 місце).

Лівар Мар’яна (13 гр.)

Переможець обласного конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 кл. (1 місце).

Скакальська Юлія (13 гр.)

Переможець обласного конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 кл. (2 місце).

Голендер Назарій (13 гр.)

Переможець обласного конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 кл. (2 місце);

Переможець ІІ (районного) етапу олімпіад:

♦        з історії (2 місце);

♦        з біології (3 місце);

♦        з англійської мови (3 місце).

Левчук Юлія (13 гр.)

Переможець обласного конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 кл. (3 місце);

Переможець районного етапу олімпіади з історії (3 місце).

Бакуліч Жанна (13 гр.)

Переможець обласного конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 кл. (3 місце).

Мінчук Роман (21 гр.)

Переможець обласного Астрофестивалю «Різдвяні зорі – 2020» (2 місце);

Переможець районного етапу олімпіади з астрономії (2 місце).

Діхтярук Дарина (41 гр.)

Переможець Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці» (1 місце).

Синенький Євген (41 гр.)

Переможець обласних змагань з настільного тенісу серед юнаків ЗОШ І‑ІІІ ст. (2 місце).

Євдокимова Ірина (31 гр.)

Учасник обласного фестивалю-конкурсу студентської та учнівської молоді Тернопілля «Феєрія талантів»;

Переможець ІІ етапу конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки у номінації «Офіс-менеджмент» (3 місце);

Переможець 2 олімпіад ІІ (районного) етапу:

♦        з біології (2 місце);

♦         з фізики (3 місце).

Бурлінгас-Оплаканець Софія (41 гр.)

Переможець ІІ етапу конкурсу юних інформатиків, аматорів комп’ютерної техніки у номінації «Офіс-менеджмент» (2 місце);

Переможець районного етапу олімпіад:

♦        з інформаційних технологій (3 місце);

♦        з фізики (2 місце), учасник обласного етапу.

Гунька Богдана (21 гр.)

Переможець районного етапу олімпіади з географії (2 місце);

Переможець ІІ етапу (районного) ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2 місце).

Касьянчук Володимир (11 гр.)

Переможець ІІ етапу (районного) олімпіад:

♦        з інформаційних технологій (2 місце);

♦        з інформатики (2 місце), учасник обласного етапу.