Радо вітаємо учнівський, педагогічний та батьківський колективи з початком нового навчального року!!!
Цьогоріч учнівський колектив ліцеїстів поповнили 47 талановитих, креативних першокурсників.

На урочинах із нагоди початку навчального року голова районної державної адміністрації Володимир Козубський вручив Кременецькому ліцею імені Уласа Самчука подарункові сертифікати на обладнання для двох кабінетів інформатики (24 комп’ютери, 2 ноутбуки для вчителя, 2 інтерактивні дошки та 2 мультимедійні проектори), а також 3 інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка+проектор+ноутбук для вчителя) для кабінетів хімії, біології та математики!!! Настоятель Свято-Преображенького собору, військовий капелан отець Володимир Буграк вручив колективу ліцею подяку батальйону “Азов”. Всім бажаємо успіхів, творчого натхнення та високих досягнень у навчанні!!!