Дорогі освітяни, колеги, любі наші учні!!! Вітаю вас із початком нового навчального року! Для кожного із нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день у школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

У цей світлий день я бажаю всім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань!
Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас у шкільній родині. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного із вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя. Кожному вчителю бажаю вдячних учнів, здійснення всього задуманого, блискучих результатів, мудрості, активності й здоров’я! Дякую, що ви ділитеся зі школярами своїми знаннями! Позитивних емоцій і відмінного настрою всім вам!
Від усього серця вітаю вас із Днем знань! Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання себе та світу, надихне вас успіхами виховання, а батьків – гордістю за своїх дітей. Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, мирним, несе добрий настрій у кожну школу та родину! Із нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, незабутніх миттєвостей шкільного життя та справжніх відкриттів!
Є професії, до яких ми завжди ставимося з повагою, і педагог – одна з них. Ми вдячні вам за розуміння, відданість своїй справі, ініціативу і довіру, безкорисливість і терпіння в ім’я майбутнього наших дітей. Щиро бажаю педагогам, учням та їх батькам успішного навчального року, нових звершень, здійснення сміливих задумів та яскравих відкриттів! Доброго всім шляху!
Директор ліцею:          Анатолій Аврамишин