Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 04.05.2018 року в ліцеї відбувся День цивільного захисту. Учні та вчителі ліцею удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я і життя. Класні керівники, учителі ЗВ, […]

Класні керівники, учителі ЗВ, основ здоров’я, фахівець з охорони праці розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.

Також було організовано виставку плакатів, проведено комбіновану естафету, в яку включили загадки, вікторини, контрольні завдання за програмою «Цивільний захист».

Учні 11 класів продемонстрували надання першої медичної допомоги, практично ознайомили із засобами захисту органів дихання та шкіри.

Були запрошені працівники ДСНС, які розповіли учням про призначення пожежного автомобіля, продемонстрували його устаткування, способи використання пристроїв.

Дуже цікаво було під час демонстрації роботи брандспойта, коли самі учні могли побути пожежниками. Також працівники ДСНС провели інструктаж з протипожежної безпеки та цікаву бесіду з попередження НС.

Завершальним етапом була евакуація ліцею, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.