Звучить слово «квест» і зразу виникає безліч запитань: «Яка тематика квесту?», «Наскільки складними будуть завдання?», «Де заховані запитання?»…
Квест «Наш ліцей» підготували і провели вчителі англійської мови Камаєва Н.Г., Лубяницька В.А., Скальська Н.В.

Відшукати місцезнаходження завдань, розв’язати кросворди, перекласти на українську мову англійські слова, скласти розповідь про своє життя в ліцеї та інше. Ось що виконували учні, допомагаючи один одному, переживаючи за згуртованість колективу та успішне завершення спільної справи. Всі ліцеїсти працювали дружно, щиро раділи кожному успіху своєї команди, за що і отримали від учителів призи – солодощі.

Заняття з елементами тренінгу «Хартія вільної людини», проведене педагогом-організатором Вознюк Н.М., було цікавою сторінкою в літописі сьогоднішнього дня, присвяченого захисту прав дітей. Розповідь педагога, вдало доповнена відеороликами, допомогла учням запам’ятати «заповіді» Хартії вільної людини та яскраво зобразити їх на плакатах.

Налаштуватися на активну роботу допомогли рухливі ігри, метою яких було удосконалення знань з англійської мови. Провели їх Камаєва Н.Г. та Скальська Н.В.