Волонтери мовного табору проводили з учнями різноманітні творчі заняття. Це і розповідь притчі «Про важливі і неважливі справи»; творча гра «Створи малюнок», де матеріалом служили цвяхи, дощечки, нитки; та завдання придумувати історії про отримані малюнки.

Учні складали вироби із деталей конструктора, коментуючи свої дії англійською мовою, із захопленням виконували вправи, які не тільки закріплювали знання іноземної мови, але й збагачували розум та душу учнів.

Також учні приймали участь в організації квесту «Життя за одну годину». Максимум азарту, максимум задоволення і усвідомлення того, якими важливими є кожна подія, кожний вид діяльності, але все має свою певну тривалість.

«Життя» складалося з навчання в школі, отримання диплома, вибору професії (конструювання автомобілів, прибиральники, дизайнери, працівники салону краси, вчителі), оплати праці та витрату «грошей» в «магазині». Попрацювати встигли всі, а от відвідати магазин – ні.