Вітаємо з Днем знань! Божого благословення та вдалого старту!🔔

Кременецький ліцей імені У.Самчука запрошує учнів, зарахованих до 8 класу закладу освіти на 2019/2020 н. р., та їхніх батьків на зустріч із адміністрацією 28 серпня 2019 року о 12.00 год.

Дякуємо за цікаве спілкування з прекрасними людьми, захоплюючі екскурсії та чудовий настрій!

Учні ліцею з 10 по 12 червня їздили на екскурсію до Карпат за маршрутом «Манява (Манявський водоспад) – Верховина – Івано-Франківськ». Найбільше враження справив повноводний водоспад, сходження на полонину, інтерактивні музеї у Верховині (музичних інструментів, Олекси Довбуша та приватна сироварня). У спекотний день в Івано-Франківську охолодилися біля фонтанів на центральній площі після пізнавальної екскурсії містом.

Волонтери Бонні Деркс та Остін Дауел, а також вчителі англійської мови намагалися зробити кожен день цікавим і корисним з метою подачі знань та об’єднання колективу учнів. Вони грали з нами рухливі та дидактичні ігри («Електрика», «Знайомство наосліп», «Повтори за мною» та інші), читали тексти та проводили розповіді за їх змістом. Найбільш захоплюючою була робота над складанням сценарію та зйомки фільму.

День переповнений позитивними емоціями, азартом та в деякій мірі і сумом, тому що волонтери їдуть від нас. Для того, щоб ми запам’ятали їх активними, доброзичливими, позитивними, вони організували для нас види змагань, в ході яких ми навчалися та проявляли свою спритність і винахідливість. Дякуємо вам, дорогі волонтери, та запрошуємо до нас в ліцей на наступний рік!

Волонтери мовного табору проводили з учнями різноманітні творчі заняття. Це і розповідь притчі «Про важливі і неважливі справи»; творча гра «Створи малюнок», де матеріалом служили цвяхи, дощечки, нитки; та завдання придумувати історії про отримані малюнки.

4 червня учні табору під керівництвом Зварич Т.В., Камаєвої Н.Г., Гладковської О.В. здійснили екскурсійну поїздку за маршрутом «Кременець – Дубно – Кременець», під час якої із захопленням відвідали Дубенський замок і Тараканівський форт.

Зустріч з волонтерами почалася з перегляду мультфільмів, які допомагають удосконалювати моральні якості, та бесідою за їх змістом.
Дидактична гра «Бінго» сприяла розвитку швидкості мислення, закріпленню вимови англійських слів, та як нагорода – цукерочки-фішки у разі перемоги.
Розв’язок кросвордів – один із елементів навчання. Доброзичливість та позитивний настій волонтерів допомагали швидко та невимушено вирішувати всі завдання.

Волонтери із США, члени Церкви Християн Віри Євангельської працюють в нашому таборі! Привітні, доброзичливі, творчі Лілія, Елсі, Ріта та Ірина запалюють учнів своїм ентузіазмом, і діти включаються в роботу: розповідають про себе, читають і перекладають друковані тексти, співають пісні… Звісно, спілкування відбувається англійською мовою.
А свою спритність та кмітливість проявляють в активних іграх з м’ячем та клубком ниток, квесті «Пізнай природу».