17 травня учні ліцею Левчунь Богдан (11 група) та Нестерук Віталій (13 група) взяли участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6 – 8 класів, організованому Тернопільським обласним відділенням МАН України, і стали переможцями: Богдан виборов 1 місце у секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», Віталій – 2 місце у секції «Літературна творчість». Вітаємо переможців.

17 травня 2018 року в ліцеї відбувся звітний концерт гуртків: хорового, вокального гурту “Слов’яни”, інтелектуального “Ерудит”, драматичного, виразного читання, геолого-краєзнавчого. Кожен керівник гуртка презентував свою роботу та здобутки за навчальний рік. Підтримати талановитих учнів прийшли батьки, учні, вчителі та адміністрація ліцею.

17 травня 2018 року в ліцеї відбулися заходи з нагоди Дня вишиванки, а саме: тематична радіопередача, виставка «Вишивка – генетичний код українця»; під час перерв звучали українські пісні про вишивку. У фойє ліцею було проведено показ фільму «Як змінювалась мода на вишиванки».

27 квітня 2018 року в м. Львові відбулася Регіональна зустріч фіналістів Всеукраїнського конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток», яка проходила в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні».
Учень 31 групи (10 клас) Кременецького ліцею ім. У.Самчука Марко Санду став фіналістом конкурсу і разом з керівником, соціальним педагогом ліцею Софіянчук З.М., отримав запрошення на Регіональну зустріч.

27 квітня 2018 року учениця 8 класу Кременецького ліцею ім. У. Самчука Євдокимова Ірина взяла участь у ХІ Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії», яка проходила в Національному Університеті «Острозька Академія».

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 04.05.2018 року в ліцеї відбувся День цивільного захисту. Учні та вчителі ліцею удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я і життя. Класні керівники, учителі ЗВ, […]

4 Травня

25 квітня 2018 року на базі Жолобівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів навчальних закладів Кременецького району на тему «Національно-патріотичне виховання у контексті розвитку особистості дитини в рамках діяльності учнівського обʼєднання. Педагогіка співпраці». Завершальним етапом засідання методичного об‘єднання було проведення військово-патріотичних змагань «Козацький вишкіл – 2018» в якому взяли участь  учні […]

13 квітня працівники ліцею провели екологічну акцію по прибиранню відведеного  відрізку дороги  «Кременець – Тернопіль».

11 квітня 2018 року у Кременецькому ліцеї ім. У. Самчука відбувся науково-практичний семінар «Критичне мислення в освітньому процесі» для вчителів циклу філологічних дисциплін (української мови і літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов (англійської та німецької). На захід були запрошені методисти РМК відділу освіти Кременецької РДА, учителі-філологи району та шкіл, з якими ліцей підтримує творчі зв’язки – […]

Вітаємо Заєць Тетяну, ученицю 11 групи ліцею, переможця IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії і її наставника – учителя географії та основ економіки Козачук О.О. Творчої наснаги і нових злетів вам!