21 листопада, в день Гідності та Свободи на території ліцею імені У. Самчука біля каплиці Божої Матері Кременецької (“Скорботної”) згадали Героїв Майдану, загиблих кременчан, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. о.Дмитро Собору Преображення Господнього відслужив молебен за загиблими. До присутніх звернувся директор ліцею Анатолій Аврамишин.

14 листопада у ліцеї відбулася літературно-мистецька конференція «Сам Бог велів любити Україну» з нагоди 90-річчя від дня народження І.Гнатюка, який у 1947-48рр. навчався у педучилищі, що функціонувало в ті роки у приміщенні сучасного ліцею.

Розпочався тиждень 8 листопада напередодні Дня писемності урочистою радіопередачею «Це мова моя, це мова моєї країни». За традицією, усі учні та вчителі прийшли в заклад у вишиванках. Потім приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності. У кінці дня бажаючі ліцеїсти взяли участь у І етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

6 листопада у день свята Ікони Божої Матері Кременецької “Скорботної” відбулась панахида біля Каплиці Божої Матері Кременецької, що на території Кременецького ліцею імені У.Самчука. Молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв Майдану та воїнів АТО.

30 жовтня відбувся обласний етап конкурсу дослідницьких робіт учнів 6-8 класів, у якому взяли участь учні 13 групи Лівар Мар’яна, Голендер Назарій, Скакальська Юлія, Бакуліч Жанна, Левчук Юлія, і всі вони вибороли призові місця:

Наказом Міністра освіти і науки України за вагомий внесок у справу виховання учнівської молоді, відродження та примноження культурних надбань та історичної спадщини українського народу, пропаганду пам’яток історії, культури і природи, формування та збереження Музейного фонду України Літературному музею Уласа Самчука Кременецького ліцею імені У.Самчука присвоєно звання «ЗРАЗКОВИЙ МУЗЕЙ».

Особливу атмосферу сьогоднішнього дня створили спортивні змагання “Веселі старти”, туристично-краєзнавчий квест, присвячені Дню козацтва, та частування смачним кулішем на горі Воловиця. Традиційні осінні рекреації дали змогу насолодитися природою і лісом, не вирушаючи далеко за межі міста.

Дякуємо команді ліцею та керівнику за перемогу у районних Спортивних іграх учнівської молоді з футболу вже п’ятий рік поспіль!

Безцінний досвід, нові знайомства, натхнення на власні ініціативи, незабутні дні спілкування із партнерськими школами №1,2,3 м.Констанцін-Єзьорна Республіки Польща, тепле знайомство з колегами, плідне навчання, спільна праця над проєктами, екскурсії містами, дружня атмосфера – все це залишиться надовго у серці та спогадах наших ліцеїстів!