Безцінний досвід, нові знайомства, натхнення на власні ініціативи, незабутні дні спілкування із партнерськими школами №1,2,3 м.Констанцін-Єзьорна Республіки Польща, тепле знайомство з колегами, плідне навчання, спільна праця над проєктами, екскурсії містами, дружня атмосфера – все це залишиться надовго у серці та спогадах наших ліцеїстів!

А чи знаєте ви, що слово президент походить від латинського “той, хто сидить попереду”? Сьогодні Кременецький ліцей імені У.Самчука вкотре обирає свого президента, що стало для нас уже доброю традицією! Кандидатами на посаду президента Ради елітної молоді стали талановиті та креативні учні: Ірина Євдокимова, Василь Терновий, Юлія Габаль.

Вітаємо з Днем знань! Божого благословення та вдалого старту!🔔

Дякуємо за цікаве спілкування з прекрасними людьми, захоплюючі екскурсії та чудовий настрій!

Учні ліцею з 10 по 12 червня їздили на екскурсію до Карпат за маршрутом «Манява (Манявський водоспад) – Верховина – Івано-Франківськ». Найбільше враження справив повноводний водоспад, сходження на полонину, інтерактивні музеї у Верховині (музичних інструментів, Олекси Довбуша та приватна сироварня). У спекотний день в Івано-Франківську охолодилися біля фонтанів на центральній площі після пізнавальної екскурсії містом.

Волонтери Бонні Деркс та Остін Дауел, а також вчителі англійської мови намагалися зробити кожен день цікавим і корисним з метою подачі знань та об’єднання колективу учнів. Вони грали з нами рухливі та дидактичні ігри («Електрика», «Знайомство наосліп», «Повтори за мною» та інші), читали тексти та проводили розповіді за їх змістом. Найбільш захоплюючою була робота над складанням сценарію та зйомки фільму.

День переповнений позитивними емоціями, азартом та в деякій мірі і сумом, тому що волонтери їдуть від нас. Для того, щоб ми запам’ятали їх активними, доброзичливими, позитивними, вони організували для нас види змагань, в ході яких ми навчалися та проявляли свою спритність і винахідливість. Дякуємо вам, дорогі волонтери, та запрошуємо до нас в ліцей на наступний рік!

Волонтери мовного табору проводили з учнями різноманітні творчі заняття. Це і розповідь притчі «Про важливі і неважливі справи»; творча гра «Створи малюнок», де матеріалом служили цвяхи, дощечки, нитки; та завдання придумувати історії про отримані малюнки.