Адміністрація Кременецького академічного ліцею імені У. Самчука повідомляє, що зустріч із батьками з питань організованого початку 2021/2022 навчального року буде відбуватися у такі терміни: – 8 клас фізико-математичного профілю – 18.08, 14.00; – 8 клас профілю іноземної філології – 18.08, 15.00; – 10 клас фізико-математичного профілю – 20.08, 14.00; – 10 класи профілів іноземної філології […]

Учнівський та педагогічний колективи Кременецького академічного ліцею імені У.Самчука висловлюють щиру вдячність Міжнародній програмі співпраці «Польща – Білорусь – Україна» за подарунок – гарнітуру (навушники), який ми отримали за участь в онлайн-зустрічі «Як справи?» з учнями ветеринарного технікуму м. Лонжа (Республіка Польща), яка відбулася 11.05.2021 року.

У Кременецькому академічному ліцеї імені У.Самчука відбулося свято Останнього дзвоника! Цей особливий день з нетерпінням чекали усі учні, та найтрепетнішим він став для випускників!
Надзвичайно приємно, що сьогодні ліцей може пишатися доброю кагортою випускників! 58 ліцеїстів, випускників 11 класу залишають ліцейну родину та вирушають у світле майбутнє дорослого життя! 🎈🎈🎈
Традиційно на згадку випускники посадили на подвір’ї ліцею калину! Нехай же вона квітне буйним цвітом та щороку збирає під своє гілля випускників! Вишитими батьківськими рушниками батьки благословили дітей на щасливу долю!
Без сумніву, допоки зростатиме така талановита молодь, доти буде Україна!

На базі науково-дослідної лабораторії християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» в квітні-травні 2021 року відбулася XІІІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» в онлайн-форматі.
Згідно розпорядження Національного університету «Острозька академія» від 21 травня 2021 р. № 02-21 «Про результати XІІІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» – 2021» учениця 8 класу (13 групи) ліцею Чемерис Олександра здобула диплом переможця ІІ ступеня за зайняте 2 місце (керівник Свідинська Л.М.)

Велика подяка усім, хто прийшов на свято розділити з нами цю радість!
Привітати ліцей з ювілеєм прийшли представники обласної та міської влади, відділ освіти та відділ культури і туризму Кременецької міської ради, голова профспілки освіти і науки України, директор Тернопільського відділення Малої Академії Наук, директор Національного природного парку «Кременецькі гори», директор Кременецького медичного коледжу імені А.Річинського, учні, вчителі, батьки, випускники навчального закладу, які не бачилися протягом багатьох років, а також колишні педагоги, ветерани праці, директори закладів освіти Кременецької міської територіальної громади, святі отці, бійці батальйону “Айдар” та української добровольчої армії, друзі та гості нашого ліцею! ДЯКУЄМО!!!

Упродовж 14-17 травня в Україні проходив щорічний науковий захід – конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України – заключний етап. Як і в минулому році – в онлайн форматі. У команді від Тернопільської області були представники нашого ліцею Нестерук Віталій, учень 43 групи (11 клас) правничого профілю (секція «літературна творчість») та Тарасюк Назарій, учень 31 групи (10 клас) фізико-математичного профілю (секція «агрофізика та астрономія). Віталій виборов ІІІ місце, Назарій – учасник. Тож вітаємо наших молодих літератора і науковця і бажаємо творчих і наукових перемог у майбутньому!

Вітаємо ліцеїстів – переможців обласного зльоту юних натуралістів загальної середньої та позашкільної освіти!
Наші юні дослідники довкілля – учениці 9 класу Лапій Анна та 10 класу Новосільна Юлія відзначені Гран-прі конкурсу в номінації «Екологічні експедиції, походи, польові практики» (керівник Кондратюк Ангеліна Василівна, учитель біології ліцею).
Бажаємо Вам нових досягнень у природоохоронній діяльності і дослідженні природи рідного краю.

День Європи – щорічне святкування миру і єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності.
Євроінтеграція України – шлях у майбутнє».
Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у становленні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

У багатьох країнах світу розпочалася масова вакцинація від коронавірусу. Навколо неї багато пліток і суперечливої інформації, а тому спробуємо розібратися в основних моментах.

У номінації «Практична природоохоронна робота» колектив учнів Кременецького академічного ліцею імені У.Самчука здобув диплом ІІ ступеня.

У номінації «Інформаційно-просвітницька робота» – фотоматеріали:
• Кропивницька Ілона, учениця 22 групи – диплом І ступеня;
• Собчук Діана, учениця 13 групи – диплом ІІ ступеня;
• Терещук Богдана, учениця 23 групи – диплом ІІІ ступеня.
Керівник: Кондратюк Ангеліна Василівна, учитель біології ліцею.