Вітаємо випускників!!! У щасливу життєву дорогу проводжаємо 82 зірочки Кременецького ліцею імені У.Самчука, нашу ГОРДІСТЬ, наших ВИПУСКНИКІВ! Тепер їм належить майбутнє України! Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність – наші ліцеїсти! Хай щастить! В добру путь!

Тарасюк Назарій  (21 гр.)    Переможець 2 олімпіад ІІІ етапу (обласного): ♦        1 місце з інформатики; ♦        2 місце з фізики; Переможець (3 місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт членів МАН; Переможець 2 олімпіад ІІ етапу (районного): ♦        1 місце з інформатики, ♦        1 місце з фізики. Плетюк Мар’яна   (22 гр.)    Переможець 2 олімпіад ІІІ етапу (обласного): ♦        3 […]

#КременецькийліцейіменіУ.Самчука#Деньвишиванки Опубліковано Андрієм Омельчуком Четвер, 21 травня 2020 р.

Рекомендації щодо заповнення класних журналів

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню корона вірусу COVID-19», керуючись листом Міністерства освіти і науки України від 13.03.2020 року № 1/9-160 «Щодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти під час карантину» НАКАЗУЮ: Заборонити на період карантину проведення в ліцеї освітніх, […]

Учні ліцею Тивонюк Людмила та Охоцька Кароліна взяли участь у конкурсі знань про сучасну Польщу «Інтелектуальний Тріатлон – успіхи Польщі 1980 – 2020», який проходив у м. Тернопіль. Вітаємо Охоцьку Кароліну з перемогою у першому етапі та бажаємо успіхів у наступному конкурсі!

За результатами ЗНО-2019 Кременецький ліцей імені Уласа Самчука посів 11 рейтингове місце серед майже 250 шкіл Тернопільської області та 435 місце серед майже 10 тисяч шкіл України!
Також увійшов у ТОП-200 шкіл України за результатами з фізики та географії!
Дякуємо колективу закладу освіти!!!