14 листопада 2014 року під час святкування Дня писемності у Кременецькому ліцеї імені У.Самчука відбулася учнівська конференція, присвячена 85-річчю від дня народження письменника-борця за незалежність України, в’язня сталінських таборів, нашого краянина Івана Гнатюка на тему «З вогню Тарасового слова».   У заході взяли участь учні ліцею, члени секцій української мови і літератури, основ науково-дослідницької […]

У заході взяли участь учні ліцею, члени секцій української мови і літератури, основ науково-дослідницької роботи Кременецької філії МАН України, які провели пошукову роботу, опрацювали наявні матеріали про земляка і підготували цікаві доповіді:

1. «Хресна дорога Івана Гнатюка: життєвий і творчий шлях». – Дубчак Інна, учениця 42 групи.
  2. Художні особливості творчої спадщини Івана Гнатюка, жанрове розмаїття його творів. – Дмитрук Марта, учениця 12 групи.
  3. Кременець у житті і творчості Івана Гнатюка. – Ткач Катерина, учениця 13 групи.
  4. Образ України у творчості І.Гнатюка. – Сухоменюк Вікторія, учениця 12 групи.
  5. Тема чорнобильської трагедії у поетичному циклі «Гірка зоря» збірки «Нове літочислення». – Улянюк Валерія, учениця 12 групи.

Під час конференції прозвучали вірші поета у виконанні Кононьчук Юлії, учениці 13 групи («Джерело») та Курпіль  Наталії, учениці 42 групи («І дні, і літа пропливають поволі»).

За матеріалами конференції впорядковано збірник.

IMG_9706 IMG_9710 IMG_9713 IMG_9715 IMG_9716 IMG_9718