15 грудня 2015 року відбувся районний етап конкурсу «Учитель року – 2016». Ліцей на цьому конкурсі був представлений лише у номінації «Англійська мова». Досвідом своєї роботи поділилася перед професійним журі учитель англійської мови ліцею Камаєва Наталія Георгіївна, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Вона блискуче презентувала свій творчий доробок з проблеми «Лінгвокультурологічний аспект як засіб формування […]

Камаєва-Наталія-Георгіївна15 грудня 2015 року відбувся районний етап конкурсу «Учитель року – 2016». Ліцей на цьому конкурсі був представлений лише у номінації «Англійська мова». Досвідом своєї роботи поділилася перед професійним журі учитель англійської мови ліцею Камаєва Наталія Георгіївна, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Вона блискуче презентувала свій творчий доробок з проблеми «Лінгвокультурологічний аспект як засіб формування соціокультурної компетенції учнів на уроках англійської мови». Наталія Георгіївна – творчий учитель, який багато уваги приділяє розвитку творчих можливостей учнів, спонукає їх до самостійності рішень, активності; використовує у своїй практиці нетрадиційні форми проведення занять: інтегровані, інформаційно-дослідницькі проекти, різноманітні ділові та ігрові форми діяльності, уроки-диспути та інші.

Заслуговує уваги те, що учитель зацікавлює учнів художнім перекладом з англійської відомих творів. Так були видані збірки кращих перекладів вірша канадійця Дж. Маккрея «На полях Фландрії», з якого власне і розпочалося використання маків як символу скорботи і пошани, та вірша Т. Худа «Листопад».

Учні Наталії Георгіївни постійно перемагають у районному етапі олімпіади з англійської мови, є переможці обласного етапу (Котлярська Ольга (2013р.), Гриневич Дмитро (2015 р.).

Не випадково Камаєва Н.Г. була визнана найкращим учителем у своїй номінації (а учасників було 8).

Тож вітаємо її з перемогою і бажаємо успіхів в обласному етапі конкурсу.

Пркзентація-Камаєвої-на-кон