КРЕМЕНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. У.САМЧУКА

проводить набір учнів

на 2018–2019 навчальний рік

(заяви учнів 7, 8, 9, 10 класів приймаються з 01 травня 2018 року)

(заява подається одним із батьків)

Зарахування відбувається у порядку надходження заяв.

Після 15 червня зарахування на вільні місця відбувається за результатами конкурсного відбору (наказ МОН України від 16.04.2018 року №367).

НАПРЯМИ НАВЧАННЯ:

на базі 7, 8 класів: на базі 9,10 класів:
–     філологічний

–     природничо-математичний

–     філологічний

–     природничо-математичний

–     суспільно-гуманітарний (правовий)

Учні філологічного напряму поглиблено вивчають англійську, німецьку мови, українську мову та літературу, навчальні плани доповнено спецкурсами з польської мови, мистецтва, технологій.

Учні природничо-математичного напряму поглиблено вивчають фізику, математику та основи інформатики і ОТ, навчальні плани доповнено спецкурсами з фізики, технологій, програмування, математики, збільшено кількість часу на вивчення природничих дисциплін.

Учні суспільно-гуманітарного напряму поглиблено вивчають  історію України, всесвітню історію, правознавство, навчальні плани доповнено спецкурсами з мистецтва, польської мови, суспільно-природничих дисциплін.

Для бажаючих учнів організовано щотижневі консультації з усіх предметів навчального плану.

Учні ліцею мають можливість проходити щорічні стажування в закладах освіти м. Констанцін-Єзьорна (Республіка Польща) згідно укладених договорів про співпрацю.

При ліцеї діє філія Тернопільського відділення  Малої академії наук України за такими секціями: історія, українська мова і література, інформатика, математика, технічна творчість, основи наукових досліджень. Заняття у даних секціях  здійснюються викладачами вищих навчальних закладів м. Тернополя та досвідченими учителями ліцею.

Вступники подають такі документи:
–        заяву на ім’я директора;

–        документ про закінчення 7, 8, 9  класу;

–        медична довідка форми № 086-1/о;

–        4 фотокартки розміром 3х4;

–        копію свідоцтва про народження.

Прийом заяв здійснюється щоденно з 900 год. до 1600 год. (крім суботи та неділі)  за адресою:   вул.Б.Харчука, 8.

Тел.: 2-26-43, 0672747600.